3-10 Ocak Bir Zamanlar Çukurova Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

3-10 Ocak Bir Zamanlar Çukurova Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Yazar: Emre Bir Zamanlar Çukurova

ATV ekranlarının dram ve aşk dizisi olarak ekranlara getirdiği Bir Zamanlar Çukurova yayın hayatına kısa bir ara verdi. Bir Zamanlar Çukurova Faruk Teber yönetmenliğinde reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmıyor. Bir Zamanlar Çukurova’nın yıl başında yayınlanıp yayınlanmayacağı ise şimdiden merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova 3 ocak Perşembe ve 10 Ocak Perşembe akşamı ekranlarda olacak mı?

Öncelikle sizlerle bazı ayrıntıları paylaşalım. Kanallar ile dizilerin yapım şirketleri yıllık anlaşma yaparlar. Bu yıllık anlaşmalara ise yılbaşı gibi bazı özel günler için farklı anlaşmalara imza atabilirler. Bu anlamda hemen hemen her kanal yılbaşında dizilerin yapım şirketleri ile yaptıkları anlaşmalar gereği kendi yayın akışlarını devreye sokarlar. Bu ne demek?

Şöyle ki, her kanal yılbaşı özel yayın yapar ve bu yayınlarda dizileri yayınlamaz özel programları ekranlara getirirler. Aynı zamanda dizi oyuncularıda kısa da olsa bir ara vermiş, tatil yapmış olurlar. Buradan hemen konumuza dönecek olursak sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova, yılbaşı haftasında ekranlara gelmeyecek. 3 Ocak Perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova yayınlanmayacak. Dizi ekibi yılbaşı tatiline girererek 2 haftalık bir ara yapacaklar.

Evet Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3 Ocak Perşembe yayınlanmayacak. Yılbaşı haftası kanallarla yapılan anlaşma gereği Bir Zamanlar Çukurova da ATV ekranlarının yayın akışından çıkarıldı. İzleyiciler bu durumu oldukça normal karşılarken 9 Ocak Perşembe akşamı da Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümünün yayınlanmaması tepkilere yol açtı.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Yılmaz’ından Final Tüyoları-Azından Kaçırdı! <<< tıkla

10 Ocak Perşembe Bir Zamanlar Çukurova neden yok, neden yayınlanmıyor, Bir Zamanlar Çukurova 10 ocak’ta yayınlanmayan yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Yukarıda da bahsetiğimiz gibi sevilen dizi 2 haftalık bir ara verecek ve yeni bölüm 17 Ocak Perşembe günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: 10 Ocak perşembe Bir Zamanlar Çukurova Neden Yok? 3 Ocak perşembe Bir Zamanlar Çukurova Neden Yok?


Yorum yaz