24 Mart 2019 Pazar Reyting Sonuçları; Nöbet mi Savaşçı mı?

24 Mart 2019 Pazar Reyting Sonuçları; Nöbet mi Savaşçı mı?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Nöbet dizisinin bu akşam ekranlara gelmesi ile Pazar günleri daha da heyecanlı bir hale geldi. Elimi Bırakma, Kardeş Çocukları, Savaşçı ve Nöbet dizileri PAzar akşamları reyting mücadelesinde karşı karşıya geliyorlar. 24 Mart 2019 Pazar reyting sonuçları, hangi dizi izlendi?

Kardeş Çocukları’nın başlaması ile Savaşçı ve Elimi Bırakma dizileri reyting kaybı yaşamıştır. Savaşçı son haftalarda biraz toparlanma gösterse de Nöbet gibi bir dizinin yayın hayatına başlaması ortalığı karıştırmaya yetti. Şimdi final kararı alma ihtimali olan diziler listeye alındı. Bakalım hangi dizi final yapacak?

Nöbet dizisi aynı Savaşçı gibi, devlet, asker ve dram türünde bir dizi olarak seyircisii ile buluşacak. Dizinin fragman ve sosyal medya reytinglerine baktığımızda pek fazla izleneceği söylenmese de ilk gün reytingleri merak ediliyor.

24 Mart 2019 Pazar Reyting Sonuçları

24 Mart 2019 pazar reyting sonuçlarında Total’de 1.sırada Savaşçı, 2.sırada Survivor, 3.sırada ise Kardeş Çocukları yer aldı. AB’de; 1.sırada Elimi Bırakma, 2.sırada Kardeş Çocukları ve 3.sırada Survivor ilk üçü paylaştı. Nöbet dizisi ise Totalde 6. AB’de 8.sırada yer aldı. Resmi sonuç tablosu eklenecektir.

Etiketler: 24 Mart reyting sonuçları 3 mart 2019 pazar reyting sonuçları Nöbet dizisi reytingleri pazar reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL