3 Mayıs 2018 Perşembe Reyting Sonuçları! Bizim Hikaye Mi Survivor Mı?

3 Mayıs 2018 Perşembe Reyting Sonuçları! Bizim Hikaye Mi Survivor Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Reyting Sonuçları

Zirve savaşının kıyasıya verildiği perşembe reyting sonuçları nasıl? Bizim Hikaye, Vatanım Sensin, Kanatsız Kuşlar, Avlu, Mehmetçik Kutül Amare, Survivor ve final bölümüyle ekrana gelen Servet arasında verilen birincilik mücadelesi 3 mayıs 2018 perşembe reyting sonuçlarını nasıl belirledi? Hangi kanal istediği başarıya ulaşırken hangisi geride kaldı?

2 mayıs perşembe yayınlanan dizi ve programlar arasında reyting sonuçları oldukça önemli. Günlük olarak açıklanan Total, AB, ve ABC1 gruplarında dizilerin reyting oranı, reklam sahipleri ve dizi yapımcıları için büyük önem taşıyor. Perşembe akşamları ekrana gelen hem hüzünlendiren hem eğlendiren Bizim Hikaye 2 mayıs perşembe yine zirvenin sahibi olmayı başaracak. Diziye duayen oyuncu Ayşen Gruda’nın dahil olmasıyla izlenme oranı daha da artacak. Bizim Hikaye uzun süredir olduğu gibi 3 mayıs 2018 perşembe reyting sonuçlarında zirvedeki yerini koruyor.

Tv8’in fenomen yarışma programı Survivor ise Bizim Hikaye dizisini takip ediyor. Survivor, haftanın 6 günü ekrana geliyor ve perşembe günleri dışında genelde birinciliği kimseye kaptırmıyor. Ancak Bizim Hikaye dizisiyle verdiği reyting mücadelesini ne yazık ki kıl payı kaybediyor. 3 Mayıs perşembe reyting sıralamasında Survivor Total grubunda 3. olarak Avlu dizisini takip eden program olacak.

Star Tv’nin iddialı dizisi Avlu da her hafta ilk 3 dizi arasına girmeyi başarıyor. Kısa sürede hızlı bir çıkış yakalayan dizinin seyirci kitlesi her geçen gün daha da artıyor. Dram ve aksiyon sahnelerinin yoğunlukta olduğu dizide bu hafta Deniz’in güçlü direnişini izledik. Farklı senaryosu ve kusursuz kurgusuyla dikkat çeken Avlu ise 3 mayıs 2018 perşembe reyting sonuçlarında 2. olan program olarak kayıtlara geçecek.

Kanal D’nin tarih konulu dizisi Vatanım Sensin finale yaklaştıkça kan kaybediyor diyebiliriz. Dizinin  izlenme oranlarında belirgin bir düşüş var.

Show Tv’nin büyük beklentilerle ekrana getirdiği  Servet dizisi 3 mayıs perşembe 2018 reyting listesinde son kez yerini alacak. Dizi bu akşam 4. bölümü ile ekranlara veda edecek.

3 Mayıs 2018 Perşembe Reyting Sonuçları 

1-Bizim Hikaye 6,10

2-Avlu                5,82

3-Survivor         5,67

Etiketler: 3 mayıs 2018 reytingleri 3 mayıs perşembe 2018 reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL