3 Şubat 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları, Çukur mu Sefirin Kızı mı?

Pazartesi günü yeni dizilerinde mücadeleye katılması ile daha Zorlu hale geldi. Özellikle sefirin kızı dizisinin pazartesiye hakim olması çukur’un tahtını da salladı. hal böyle olunca 3 Şubat 2020 Pazartesi reyting sonuçları daha da heyecanla beklenir oldu. 3 Şubat Pazartesi reyting sonuçlarında hangi dizi zirveye oturdu, çukur mu sefirin kızı mı?

3 Şubat 2020 Pazartesi Reyting sonuçlarına geçmeden kısaca Pazartesi günün analizini yapalım. Geçtiğimiz hafta sefirin Kızı 3 kategoride de liderliği eline almıştı. Ab, abc1 ve Total grubunda seferin kızı en çok izlenen dizi oldu. Sefirin kızı dizisini çukur takip etti. Çukur dizisi ABC ve Total grubunda en çok izlenen  2. program olurken, a b kategorisinde ise Fatih portakal’dan sonra 3. sıraya yerleşti.

Sefirin kızı gerçekten de pazartesi gününe bomba gibi giriş yaptı.6 bölümü geride bırakan sefirin kızı dizisi çok hızlı bir şekilde izlenme oranlarını arttırarak pazartesi günü adeta mekanın sahibi oldu. O3 medya ve NGM medya tarafından hazırlanan sefirin kızı dizisi 16 Aralık 2019 Pazartesi günü bir bölümü ile ekran macerasına başlamıştı. İlk hafta reytinglerde 4 sırada yer alan sefirin kızı ikinci haftasında ise ikili yerleşmeyi başarmıştı. 3 haftasında AB ve ABC kategoride en çok izlenen dizi olurken Total de ise çukur’un peşinden ikinci sırada yer almıştır.

Çukur dizisi kaybettiği reytingleri ve birinciliği 3 Şubat 2020 Pazartesi günü geri alabilecek mi? Bu aslında hiçte zor değil. Stratejik karakterler ve hikayenin mantıklı bir tabana oturması halinde Çukur, zirveyi alacaktır. Hatta öyle ki tüm Çukur fan sayfaları, kenetlendi ve tüm Çukur severleri pazartesi günü ekranlara davet ettiler. Reklamlar dahi kanalı değiştirmeyeceklermiş. Elbette böyle faaliyetleri saygı ile karşılıyoruz ancak hikayenin, kurgunun ve kalitenin düşmesi elbette reytingleri de etkiler.

blank04

Nasıl denir, kalite her zaman kazanır. Çukur’un son zamanlarda ana hikayeden kopuk bir kurguda ilerlemesi sosyal medyada da eleştiriliyor. Çukur’un hemen kendine gelmesi lazım ve kaybettiği reytingleri kazanması gerekir. Tabi Sefirin Kızı dizisinde hakkını vermek lazım. Hikaye, oyuncular muhteşem. Şahsen izlerken keyif aldığım bir dizi. 3 Şubat 2020 reyting sonuçları

3 Şubat 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

3 şubat reyting sonuçları 4 şubat salı günü saat 10.00 ile 11.00 arasında açıklanacaktır. resmi sonuçlar açıklanır açıklanmaz yazmıza eklenecektir.

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

1 SEFİRİN KIZI

2 ÇUKUR

3 FATIH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER

4 YASAK ELMA

5 SEFİRİN KIZI

6 MUGE ANLI İLE TATLI SERT

7 ESRA EROL’DA

8 ÇUKUR

9 ZALIM İSTANBUL

10 ATV ANA HABER

 

AB REYTİNG SONUÇLARI

1 FATIH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER

2 SEFİRİN KIZI

3 ÇUKUR

4 YASAK ELMA

5 YASAK ELMA (ÖZET)

6 SEFİRİN KIZI (ÖZET)

7 ZALİM İSTANBUL

8 KİM MİLYONER OLMAK İSTER

9 ÇUKUR

10 MUGE ANLI İLE TATLI SERT

 

ABC REYTİNG SONUÇLARI

1 SEFİRİN KIZI

2 FATIH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER

3 ÇUKUR

4 YASAK ELMA

5 SEFİRİN KIZI

6 MUGE ANLI İLE TATLI SERT

7 YASAK EMA

8 ÇUKUR

9 ZALIM İSTANBUL

10 KİM MİLYONER OLMAK İSTER