30 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları **2020

30 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları **2020

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

30 Eylül 2020 Çarşamba reyting sonuçları yeni sezonuna başlayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile kızıştı. 30 Eylül Çarşamba reyting sonuçları açıklandı mı, işte dünün reytingler.

30 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları

doğduğun ev kaderindir 30 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları

30 Eylül Çarşamba reytinglerinde 3 dizi rekabet ediyor. Tv8’in sezon dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezonuna başlıyor. Haliyle 30 Eylül 2020 Çarşamba reyting sonuçlarına nasıl etki edecek merak ediliyor. Trt1’de Benim Adım Melek ve Fox’ta Sen Çal Kapımı dizileriyle yarışacak olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi reytingleri nasıl?

30 Eylül Çarşamba Dünün Reytingleri

Pandemi nedeniyle sezonlarını erken bitiren dizilerden olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 30 Eylül 2020 Çarşamba günü yeni sezonuna start veriyor. İzlenme oranlarını arttırmayı amaçlayan dizi rakipleri karşısında zor bir sınav verecek. Yaz dizisi olarak başlayan Sen Çal Kapımı dizisi 30 Eylül Çarşamba reyting sonuçlarında günün iddialı yapımlarından.

30 Eylül 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

Reyting sonuçlarında geçtiğimiz haftanın verilerine göz attığımızda hem totalde hem de AB’de Sen Çal Kapımı birinci olmuştu. Onu Masterchef yarışması takip etti. Masterchef Totalde 3. AB de ise 2. Sırada yer almıştı. 30 Eylül çarşamba dünün reytinglerini aşağıdaki galeriden ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Etiketler: 30 Eylül 2020 reyting sonuçları 30 Eylül dünün reyting sonuçları 30 Eylül reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL