30 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim?

30 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim?

Yazar: Emre Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışması hız kesmeden devam ediyor. Cennet’in yarışmaya katılmasıyla rekabetin daha da artığı yemek programında günün birincisi kim oldu sorusu büyük önem taşıyor.  Çünkü gün sonunda toplanan puanlarla haftanın birincisi ve altınların sahibi belirleniyor. Gelinim Mutfakta 30 mayıs çarşamba günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın ortasına gelindi. Dün yapılan puanlamada en yüksek puanı yine Hatice aldı. En düşük puanın sahibi ise Başak oldu. Son iki haftayı sonuncu olarak kapatan Hatice yeni haftada başarısını sürdürüyor.  İki gün boyunca kayınvalidelerden en yüksek puanları almaya başarıyor.

Fakat yarışmada günler geçtikçe yarışmacıların birbiriyle daha iyi anlaşması gerekirken aralarındaki gerilim ve uçurum daha da artıyor. Bugün gelin adaylarına sorulan soru kayınvalide ve gelinler arasında tartışmalara neden oldu.

Fatih Ürek gelinlere; “Kayınvalideniz eşinizin eski flörtüyle görüşse tepkiniz ne olurdu” sorusunu yöneltti. Bütün gelin adayları böyle bir şeyin mümkün olamayacağını söylerken Yurdanur hiç beklenmeyen bir yanıt verdi. Ve kayınvalidesinin eşinin eski sevgilisiyle görüştüğünü dile getirdi. Herkes çok şaşırırken Suna hanım söylenenleri doğruladı. Ve kayınvalide gelin arasında gerilim dolu anlar yaşandı.

Pazartesi ve Salı günleri yarışmacıların toplam puan durumu şöyle; Hatice:32    Cennet:24    Yurdanur:27  Başak:17

Gelinim Mutfakta 30 mayıs çarşamba günün birincisi  14 puanla Yurdanur

Gelinim Mutfakta 30 mayıs çarşamba günün sonuncu  7 puanla Cennet

Sizin Gelinim Mutfakta yarışmasında favori isminiz kim?

Etiketler: gelinim mutfakta 30 mayıs çarşamba günün birincisi kim gelinim mutfakta 30 mayıs kim en yüksek puanı aldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL