30 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları! EDHO, UTC, Kadın, Alija Reytingleri Nasıl?

30 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları! EDHO, UTC, Kadın, Alija Reytingleri Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting sonuçlarında Salı günü rekabet açısından önemli bir gün oldu. Uzun süredir liderliğini sürdüren EDHO, UTC ve Kadın dizilerinin rekabete dahil olması ile özellikle AB ve ABC gruplarında liderliğini zaman zaman kaptırıyor. Bu durum izleyenleri heyecanlandırırken 30 Ocak Salı günü reytingleri merak konusu oldu. 30 Ocak reyting sonuçlarını yazımızdan bulabilirsiniz.

30 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları! EDHO, UTC, Kadın Alija Reytingleri

Salı günleri 4 dizi reytingleri en çok merak edilen diziler oldu. Özellikle EDHO, UTC, Kadın ve Kızlarım İçin reytingleri merak edilen diziler arasında bulunuyor. Kızlarım İçin’in 30 Ocak günü final yapacağı konuşulurken, saat değiştirmesi dizinin final dedikodularını artırdı. Bu dizi dışında TRT 1 ekranlarında ilk bölümü 30 Ocak Salı günü yayınlanacak olan Alija dizisinin de reytingi merak konusu oldu. Dizi 6 bölümlük bir dizi olduğu için ilerisi için diğer dizilere bir sıkıntı oluşturmuyor. Salı günü asıl rekabet ise EDHO, UTC ve Kadın dizileri arasında yaşanıyor.

30 Ocak reytinglerinden önce geçen haftaların reytinglerine bir göz atacak olursak; 23 Ocak reytinglerinde EDHO Total’de 9.71 reyting ile ilk sırada yer alırken, Kadın dizisi 9.03 reyting ile 2. sırada yer aldı. UTC ise 6.33 reyting ile 3. sırada yer aldı. Kızlarım İçin ise 3.05 reyting ile 20. sırada yer alırken Total’de Kadın dizisinin 9 reytinge ulaşması dikkatlerden kaçmadı. AB grubunda ise UTC 9.36 reyting ile 1. sırada yer alırken, Kadın 8.33 reyting ile 2. sırada, EDHO ise 6.33 reytingle 3. sırada yer aldı. Kızlarım İçin ise bu gurupta da hayal kırıklığı oluşturdu.

22 Ocak reyting sonuçlarında ABC grubunda ise sırası ile UTC, Kadın ve EDHO sıralamada kendine yer bulurken bu hafta EDHO’nun AB ve ABC’deki etkinliği kayboldu. Bu hafta Kadın dizisi yükselişe geçerken UTC’nin AB ve ABC’deki liderliği dikkatlerden kaçmadı. 30 Ocak reyting sonuçları henüz açıklanmadı. 31 Ocak saat 10.00’dan itibaren bir terslik olmazsa açıklanacak. Benim görüşüm AB ve ABC’de UTC’nin liderliğini devam edeceği yönünde. Total’de ise EDHO’nun lideliği devam edecektir. En çok merak edilen ise 6 bölüm sürecek olan Alija’nın reyting sonuçları olacak. Sonuçlar açıklandığında yazımızda bulabilirsiniz.

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

30 Ocak 2018 Salı Reyting Sonuçları!

30 Ocak Salı reyting sonuçları açıklandı. Kadın dizisi ilk defa Total’de EDHO’yu geçerek 1. oldu. AB ve ABC gruplarında ise Ufak Tefek Cinayetler 1. oldu. EDHO ise ilk defa hiçbir grupta lider olamadı. Tabir yanlış olmasın, 2 kadın dizisi 1 erkek dizisini yerinden etti 🙂

Etiketler: 30 ocak alija reyting sonuçları nasıl 30 ocak edho reyting sonuçları 30 ocak salı kadın reyting sonuçları 30 ocak salı reyting sonuçları 30 ocak ufak tefek cinayetler reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL