31 Aralık 2019 Salı Kadın, Eşkiya, Hekimoğlu, Çocuk Var mı Yok mu, Yeni Bölümler Ne Zaman?

31 Aralık 2019 Salı Kadın, Eşkiya, Hekimoğlu, Çocuk Var mı Yok mu, Yeni Bölümler Ne Zaman?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yeni bir yıl daha geride kalıyor. Tüm dünya yeni yıla girerken Türkiye de yeni yıla girmek için gün sayıyor. Tabi dizi severler de yeni yıla sevdikleri dizilerle girmek istiyorlar. Peki 31 Aralık 2019 Salı günü sevilen diziler Kadın, Eşkiya, Hekimoğlu ve Çocuk dizileri yayınlanacak mı?

31 Aralık Salı yılbaşı akşamı hangi diziler yayınlanacak, hangileri yayınlanmayacak? Dizi severler televizyonlarının karşısına geçtikleri onları nasıl bir sürpriz bekliyor olacak? 31 aralık 2019 salı gününün sevilen dizileri ekranlara gelecek mi?

Star Tv de Çocuk, Trt’de Elimi Bırakma, Fox’ta Kadın, Atv’de Eşkiya ve Kanal D’de ise yeni dizi Hekimoğlu dizi severlerin beğeni ile bekledikleri yapımlar. Yılbaşı akşamı kanalların yayın akışlarında neler var, hangi diziler ekranlara gelmeyecek şimdiden merak edildi. İsterseniz sizler idaha fazla meraklandırmayalım hemen konuya girelim.

31 aralık 2019 yılbaşı akşamı her kanal özel bir yayın akışı ile seyircisini karşılar. Tüm kanallarla yılbaşı özel programları ile eğlenceli, şarkılı, türkülü yapımlarla ekranlara geliyorlar. Hal böyle olunca da çoğu dizi kanalların yılbaşı özel yayın akışlarıdnan çıkartılıyor. Diziler genelde yılbaşı akşamları yayınlanmazlar. Kadın, çocuk, eşkiya, elimi bırakma ve hekimoğlu dizileri de yılbaşı özel programı olduğu için ekranlara gelmeyecek.

31 aralık salı günü eşkiya, kadın, hekimoğlu, çocuk ve elimi bırakma diziler iyayınlanmayacak. Dizilerin yerine yılbaşı özel eğlence programları seyirci ile buluşacak. Peki dizilerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Dizilerin yeni bölümleri de 7 ocak 2020 salı günü ekranlarda olacak.

Etiketler: 31 aralık hekimoğlu var mı 31 aralık salı çocuk dizisi var mı 31 aralık salı eşkiya var mı 31 aralık salı kadın var mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL