31 Aralık Pazartesi Hangi Diziler Var Hangi Diziler Yok 2018 Yılbaşı Yayın Akışı 2019

31 Aralık Pazartesi Hangi Diziler Var Hangi Diziler Yok 2018 Yılbaşı Yayın Akışı 2019

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 31 Aralık 2018 pazartesi bazı diziler ekranlara gelmeyecek. İzleyicilerin ise hangi diziler yayınlanacak hangi diziler yayınlanmayacak yılbaşı 2018 yayın akışında neler var? 31 Aralık 2018 pazartesi yılbaşı akşamı hangi programlar yapılacak hangi diziler olmayacak?

Özellikle 31 Aralık pazartesi televizyon ekranlarında beklenen Show TV’nin çukur dizisi, TRT 1 ekranlarının Ege’nin hamsisi dizisi,Star TV’nin söz ve FOX TV’de yayınlanan yasak elma dizileri olacak mı olmayacak mı yılbaşı programlarından dolayı 31 Aralık 2018 pazartesi yayınlanmayacak mı?

31 Aralık 2018 pazartesi çukur yayınlanacak mı? Show TV ekranlarının sevilen ilgi ile izlenen ve reytinglerde üst sıralarda olan çukur dizisi yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda Show TV Henüz bir açıklama yapmadı. Fakat yüksek bütçeli dizilerin yılbaşı akşamı düşük reyting alacağından dolayı yayın akışına alınmayacağını bekliyoruz. Show TV’nin yayın akışı açıklandığında ayrıca burada güncelleme yapılacaktır.

31 Aralık Pazartesi 2018 Söz var mı yok mu? 31 Aralık yılbaşı gecesi söz dizisi ekranlara gelecek mi oldukça merak edilen dizi söz reytinglerde çok yüksek bir performans sergilemesede izleyici kitlesi azımsanamaz. 2018 yılbaşı özel yayını yapacağını düşündüğümüz Star TV 31 Aralık Pazartesi akşamı söz dizisinin yayınlanmayacagi hatta 31 Aralık 2018 yılbaşında söz dizisinin tekrarları verileceğini düşünüyoruz.

Geçen yıl Star TV’de Sibel Can ile anlaşılmış ve yayın akışı içerisinde bulunan dolunay dizisinin final bölümü ile ekrana gelecek söylentileri olsa da yılbaşı gecesi herkes Sibel Can’ın programına odaklanmıştı. Bu yıl da yine ünlü bir isim de anlaşacak olan Star TV 31 Aralık 2018 yılbaşı programı her yıl olduğu gibi oldukça konuşulacaktır.

Yasak elma 31 Aralık 2018 Pazartesi var mı yok mu? Aşk, dram tarzı ile ekranlara gelen yasak elma reytingleri yüksek ve izleyici kitlesi büyük olan diziler ile aynı gün kürek çekmeye çalışıyor. Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurdun yer aldığı Fox TV’nin yasak Elma dizisi 31 Aralık Pazartesi 2018 yılbaşı gecesi yayınlanmayacaktır. Geçen yıl ise Fox TV yılbaşına talk show ve yaparsın aşkım adlı programların yılbaşı için özel hazırladıkları konseptler ile girmiş ve geceyi daha eğlenceli hale getirmiştir.

TRT 1 31 Aralık pazartesi yılbaşı gecesi için ayrı bir şölen düzenlemeyecekfakat Milli piyango çekilişi olma ihtimalinden dolayı Ege’nin hamsisi dizisi yayınlanmayacaktır. Ege’nin hamsisi tekrar bölümleri ekranlara gelebilir. TRT 1 2018 yılbaşı akşamı yayın akışı belli olduğunda haberimiz güncellenecektir.

31 Aralık pazartesi hangi dizi var 31 Aralık pazartesi 2018 hangi dizi yok 31 Aralık Pazartesi yılbaşı özel programları için özel yayın akışları hazırlanmaktadır. Kanalların yayın akışları henüz netleşmediği için yazamıyoruz fakat 31 Aralık pazartesi 2018 yılbaşı akşamı televizyondaki yayın akışlarıni haberimiz güncellendiğinde okuyabileceksiniz

Etiketler: 2018 2019 yılbaşı hangi diziler var 2018 yılbaşı yayın akışı 31 aralık 2018 hangi diziler yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL