31 Mart 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları? Masum Değiliz mi İnsanlık Suçu mu?!

31 Mart 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları? Masum Değiliz mi İnsanlık Suçu mu?!

Yazar: Emre Masum Değiliz

Cumartesi günü reytingleri Masum Değiliz ve İnsanlık Suçu dizilerinin 31 Mart Cumartesi bu günde ekranlara gelecek olması ile daha da merak edilir oldu. Bu iki dizinin başrol oyuncuları arasındaki tatlı rekabet oyuncuların sosyal medya hesaplarına yansıdı. Peki 31 Mart Cumartesi günü reytingleri açıklandı mı? Diğer yapımlar ne yaptı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

31 Mart 2018 Reyting Sonuçları? Masum Değiliz mi İnsanlık Suçu mu?!

31 Mart reyting sonuçları açıklanıncaya kadar İnsanlık Suçu ve Masum Değiliz dizilerinin başrol oyuncusu olan iki oyuncunun sosyal medyadan yapmış oldukları atışmadan bahsetmek istiyorum. Masum Değiliz oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu sosyal medya hesabından Kaan ile olan arkadaşlığından bahsettikten sonra “Allah çarşısına göre pazar versin” dedi. Kaan Yıldırım ise “hakkımızda hayırlısı olsun” dedi. Uraz ise ” iş başka aşk başka ezer geçerim” derken, Kaan ise ” telefonda böyle demiyorsun etraf kalabalık olduğu için mi bu kibar hallerin” diyerek pazar günü reytinglerin açıklanması ile konuşalım dedi.

Uraz Kaygılaroğlu ” sen aklını peynir ekmekle yemişsin tabloya bakmıyacam bile sen beni nasıl olsa ararsın” derken Kaan Yıldırım ise ” tabiki de her zaman kötü gün dostuyum bilirsin” şeklinde cevap verdi. İki oyuncu arasında geçen bu tatlı rekabetten kim birinci çıkacak gerçekten merak konusu oldu. Ancak iki dizininde bu günde işleri o kadar kolay değil. Bugün yayınlanan çok önemli yapımlar bulunuyor. Gülizar yerine İnsanlık Suçu, Bahtiyar Ölmez yerine ise Masum Değiliz geldi. Bu iki dizi eğer yerlerine geldikleri dizilerin 3-4 reytinglerine ulaşamazlarsa onlar gibi erken final yaparlar.

[saritext]2018-2019 Yılı Başlayacak Diziler? Tıklayınız![/saritext]

Cumartesi günü yayınlanan yapımlar arasında lider konumda bulunan yapım Survivor 2018. Survivor bu günde 7-8 arası bir reyting alıyor. Ondan sonra gelen Yeni Gelin ile Fazilet Hanım ve Kızları ise bu günde 5-6 reytinglerde geziyor. Dolayısıyla İnsanlık Suçu ve Masum Değiliz dizilerinin en az 5-6 reytinglere ulaşması gerekiyor.

31 Mart Reyting sonuçları açıklandığı anda sayfamızda olacak. Siz bu günde İnsanlık Suçu ve Masum Değiliz dizilerinin tutacağına ve reytinglerde üst sıralara geleceğini düşünüyor musunuz? Sizce hangi dizi reytinglerde önde gelir. Bu konudaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere aktarabilirsiniz.

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız! [/mavitext]

31 Mart 2018 Reyting Sonuçları?

31 Mart Reyting sonuçları açıklandı. Totalde İnsanlık suçu 2.66 ile 12. sırada iken, AB grubunda 2.67 ile 8., ABC gurubunda ise 3.02 ile 10. sırada yer aldı. Masum Değiliz ise sırası ile 20.,21.,24. sırada yer alarak her iki dizi de kötü sonuçlar aldı. İnsanlık Suçu nispeten daha iyi. Ancak iki dizide yerlerine geldikleri Gülizar ve Bahtiyar Ölmez dizilerinin reytinglerine ulaşamadı. 2. hafta da bu şekilde olursa ikisi de erken final yapabilir.

Etiketler: 31 mart cumartesi raytingleri açıklandı mı 31 mart reyting sonuçları cumartesi reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL