31 Mart 2019 Pazar Reyting Sonuçları; Fox Tv Reytingleri Salladı?

31 Mart 2019 Pazar Reyting Sonuçları; Fox Tv Reytingleri Salladı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Reyting Sonuçları

31 Mart 2019 pazar günü çok önemli bir yerel seçim yapıldı. Herşeyiyle ilk olan seçimlerde ittifaklar yaşandı. Seyirciler de haliyle bu seçimlere daha fazla ilgi gösterdiler. Peki seçimler hangi kanaldan takip edildi, hangi kanal reyting sonuçlarında zirveyi aldı?

Bildiğiniz gibi 31 Mart 2019 pazar günü seçimler dolayısıyla diziler ekranlara gelmedi. Hemen hemen tüm kanallar da seçim özel yayınları ile ekranlara geldiler. Dizilerin olmadığı pazar gününde izleyiciler seçim sonuçlarını takip ettiler. TRT, Habertürk, CNN, Fox TV ve diğer tüm kanallar özel seçim yayını ile haber programlarını ekrana getirdiler.

Normal şartlarda en çok izlenen haber kanalı Fox TV olmuştur. Seçim günü 31 mart 2019 pazar günü de Fox haber izleyicilerin en çok tercih ettiği Kanal oldu. Öyle ki 32 akşamı mart Google trendlerde en çok aranan Kanal oldu. Fox TV Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya’nın özel sunumu ile seçim özel yayını yaptı. Haliyle reytinglerde de kanallar kıyasıya kapıştılar.

Reytingler hergün olduğu gibi 31 Mart Pazar günü de devam ediyor. Diziler yayınlanmadığı zaman reytinglerde ölçülmüyor diye bir şey yok. Reytingler her gün ölçülüyor. 32 Mart Pazar gününe damga vuran Kanal ise istatistiklere göre Fox tv ana haber programı. İzleyiciler seçimleri Fox TV den takip ettiler. Resmi sonuçlar geldiğinde reyting sonuçları eklenecektir.

31 Mart 2019 Pazar Reyting Sonuçları

Etiketler: 31 Mart 2019 pazar reytingleri 31 mart Fox tn reytingleri 31 mart pazar reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL