31 Mart 2019 Pazar Tüm Kanalların Yayın Akışı, Tam Liste! Dizi ve Programlar

31 Mart 2019 Pazar Tüm Kanalların Yayın Akışı, Tam Liste! Dizi ve Programlar

Yazar: Emre Dizi Haberleri

2019 yerel seçimleri nedeni ile birçok kanal yayın akışlarını değiştirmektedir. Bu anlamda birçok dizi ve program da ekranlara gelmeyecek. İşte hangi diziler ekranlarda olmayacak, 31 Mart Pazar kanalların yayın akışları!

Normal şartlarda 31 Mart Pazar günü kanallarda hangi diziler var, kısaca göz atalım. Akşam kuşağında; Trt1’de Elimi Bırakma, Star Tv Kardeş Çocukları, Show Tv’de Nöbet, Fox’ta Savaşçı ve gündüz kuşağında saat 17.00’da TRT1’de Tozkoparan dizileri ekranlara geliyordu. Tv8’de Survivor yarışması yine ekranlara gelen bir diğer yapımdı. Gelelim 31 mart Pazar hangi diziler var, yok?

31 Mart 2019 Pazar günü yerel seçimler nedeni ile hiçbir dizi ekranlarda olmayacak. Elimi Bırakma, Savaşçı, Nöbet ve Kardeş Çocukları’nın yeni bölümleri 7 Nisan Pazar günü ekranlarda olacak. Sadece Tv8’de Survivor yeni bölümü ile yayınlanacak. Diğer kanallar yerel seçim özel yayınları ile ekranlara gelecekler. İşte 31 Mart 2019 Pazar Yayın Akışı

31 Mart 2019 Pazar Tüm Kanalların Yayın Akışı

Anahtar Kelimeler: yayın akışı star, yayın akışı fox, yayın akışı tüm kanallar bugün, tv yayın akışı, yayın akışı show, kanal d yayın akışı, trt 1 yayın akışı, atv yayın akışı

Dizilerin yeni bölümleri 7 Nisan Pazar günü ekranlara gelecek. Dizi severler bir hafta sevdikleri dizilerden mahrum kalacaklar. Peki günün en iddialı dizilerinin son bölümlerinde neler olmuştu.

Savaşçı geçtiğimiz hafta 68. Bölümle ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Kılıç Timi soydaşlarımızı Lazar ve Velid’e vermemek için canını ortaya koyarken, diğer tarafta teröristlerin Çiğdem’in asker olduğunu anlaması, Çiğdem Teğmen’i ölümle burun buruna getirir. Fakat Çiğdem için önemli olan tek şey çocuk Kürşat’ın teröristlerin elinden kurtarılmasıdır.

Diğer tarafta ise Murat, Elsa ve Melik’le ilgili bilgi toplamak için kendini riske atar ve ölümle burun buruna gelir. Kopuz Albay kardeşi Murat’ı kurtarmak için zamana karşı yarışırken, Çiğdem Teğmen’le irtibatın kesildiği haberi karargahta gerilime sebep olur. Kılıç Timi bir yandan soydaşlarımızı korumak, diğer yandan da Çiğdem’in akıbetini öğrenmek için acele etmek zorundadır. Fakat Kağan ve Haydar’ın verdiği karar, hem Kopuz Albay’ı, hem de Kılıç Timi’ni zor bir tercihle karşı karşıya bırakmıştır.

Nöbet dizisi ise 4. Bölümü geride bıraktı. Dizinin son bölümünde neler yaşandı? Binbaşı Barış Kalender, teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Remzi Duran’ın ailesine bu acı haberi vermek için yola çıkar. Duygu dolu bu anlarda Barış Binbaşı avuçlarında tuttuğu asil Türk bayrağıyla kapıyı çalar. Hatay’da ise ortalık iyice karışır. Postacı Namık’a acımasızca saldıran Ferit Cevran’ı Jandarma gözaltına alır. Bu olay Binbaşı Barış ve Ziya Cevran’ı tekrar burun buruna getirir.

İmkânsız görünen Namık ve Selvi aşkı nasıl sonuçlanacak? Uzun süredir ensesinde olduğu Jiyan’ı ortadan kaldıran Yüzbaşı Yiğit, evliliğini kurtarabilecek mi? Zeynep Alkan’ın özlem dolu gözyaşları izleyicilere duygulu anlar yaşatacak…

Hatay’a gelen Jennifer ise, bölgeden bilgi toplamaya ve bölge halkıyla tanışmaya devam ediyor. Tüm misafirperverliğiyle arkeolog sandıkları bir yabancıya kucak açan Elmalı halkı, Jennifer’ın hain planlarından bihaber. O ise hedefine adım adım yaklaşmakta. Ziya Cevran’ın ardından şimdi de bölgenin terör örgütü temsilcisi Zilfo ile görüşüyor! Jennifer’ın Jandarma karakolu üzerine kurduğu büyük plan gerçekleşecek mi?

Etiketler: 31 Mart 2019 Pazar kanalların yayın akışı 31 Mart 2019 Pazar yayın akışı 31 mart hangi diziler var yok atv yayın akışı kanal d yayın akışı trt 1 yayın akışı tv yayın akışı yayın akışı fox yayın akışı show yayın akışı star yayın akışı tüm kanallar bugün


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL