31 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Diriliş- Sen Anlat Karadeniz- Meryem

31 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Diriliş- Sen Anlat Karadeniz- Meryem

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Reyting sonuçlarında Sen Anlat Karadenizin yayın hayatına başlamasıyla çarşamba reytingleri büyük önem taşımaya başladı. Geçen hafta reytinglerde bir miktar düşüş yaşayan Diriliş Ertuğrul ve Kanal D’nin ilgiyle izlenen fakat geçen hafta kan kaybeden Meryem dizisinin reytingleri ile geçen hafta ilk bölümüyle reytinglerde üst sıralara yerleşen Sen Anlat Karadeniz’in izlenme oranları en çok merak edilen konulardan oldu. 31 Ocak Çarşamba reyting sonuçlarını yazımızda bulabilirsiniz.

31 Ocak 2018 Reyting Sonuçları! Diriliş Sen Anlat Karadeniz Meryem

Çarşamba günleri Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, Meryem dizilerinin yanında Yaparsın Aşkım, Güldür Güldür Show gibi izleyici kitlesini çeken programlarda bulunmaktadır. Çarşamba günlerinin tartışılmaz lider dizisi Diriliş Ertuğrul’dur. Diriliş Ertuğrul dizisinin reyting liderliğine son vermek isteyen Star Tv uzun süre tanıtım fragmanlarını yayınladığı dizi Babamın Günahları büyük bir hezimete uğrayarak 31 Ocak 2018 Çarşamba günü final bölümü ile ekranlara veda etti.

31 Ocak 2018 reytinglerinden önce geçen hafta reytinglerine bakacak olursak total grubunda Diriliş Ertuğrul 16.38 reyting ile birinci olurken, Sen Anlat Karadeniz 9.63 reyting ile ikinci oldu. Kanal D’nin Diriliş Ertuğrul’dan önce lider konumunda bulunan dizisi Meryem tarihinin en kötü sonucunu alarak 2.82 reyting ile 21. olarak hayal kırıklığı oluşturdu. Bu hafta Güldür Güldür Show 10., Yaparsın Aşkım ise 13. oldu. AB grubunda Diriliş Ertuğrul 16.59 ile birinci olurken Sen Anlat Karadeniz 5.82 reytingle 4. oldu. Güldür Güldür Show 6. olurken, Yaparsın Aşkım 9. oldu. ABC grubunda ise Diriliş Ertuğrul 17,01 ile birinci olurken Sen Anlat Karadeniz 7,41 ile 3. oldu.

Çarşamba reytinglerinde görüldüğü gibi geçen haftaya Sen Anlat Karadeniz damgasını vurarak reytingleri altüst etti. 20 reytinglere ulaşan Diriliş Ertuğrul bu hafta 3-4 reyting birden gerilemesine rağmen birinciliğini devam ettirdi. Çarşamba günü reytinglerinde en büyük düşüş ise yüzde elliye yakın reyting kaybına uğrayan Meryem dizisinde yaşandı. Babamın Günahları ise reytinglere daha fazla dayanamadı, final kararı aldı. 31 Ocak Çarşamba reyting sonuçları bir aksilik olmazsa 1 Şubat Perşembe günü saat 10.00’dan sonra açıklanacaktır. 31 Ocak Çarşamba reyting sonuçlarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

[mavitext]Babamın Günahları Neden Final Yaptı? Tıklayınız![/mavitext]

31 Ocak 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları

Sen Anlat Karadeniz Total’de 16.75 reyting ile 1. oldu. AB’de 9.76, ABC’de 13.07 reyting ile 2. oldu. Diriliş Ertuğrul Total’de 14.94 reyting ile 2., AB’de 18.28, ABC’de ise 18.17 ile her iki grupta 1. oldu. Diriliş Ertuğrul ilk defa Total’de 2. oldu. Meryem dizisi geçen haftaya göre bir kaç sıra yükselerek 13. oldu. Reytinglerde Sen Anlat Karadeniz rüzgarı esti. Sen Anlat Karadeniz Total’de geçen haftaya göre 7 reytinge kadar bir artış gösterdi.

Etiketler: 31 Ocak Çarşamba reyting sonuçları 31 Ocak Diriliş Ertuğrul reyting sonuçları 31 Ocak Meryem reyting sonuçları 31 Ocak Sen Anlat Karadeniz reyting souçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL