31 Ocak 2019 Perşembe Reyting Sonuçları; Bir Zamanlar Çukurova mı Çarpışma mı?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

31 Ocak 2019 Perşembe günü ekranlarda toplamda 6 dizi seyirciyle buluşuyor. haftanın en çok dizilerinin yayınlandığı günlerden birisi olan perşembe de reyting sonuçların heyecanlı bir bekleyiş içerisinde izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Hemen kısaca günün dizlerine bir göz atalım. Star TV’de avlu dizisi, ATV’de bir zamanlar Çukurova, FOX TV’de bizim hikaye, Show TV’de çarpışma, ve son olarak TRT 1’de Mehmetçik kutlu zafer dizileri seyircileriyle buluşuyor. günün muhakkak en iddialı dizisi bir zamanlar Çukurova olarak bilinmekte. geçtiğimiz haftanın reytingleri ne baktığımızda bile bir zamanlar Çukurova’nın 3 kategoride de birinciliği elinde tuttuğunu görüyoruz.

Çukurova geçtiğimiz hafta Total de 12,65 AB’de 9,57 ve ABC1 kategorisinde ise 10.74 reyting oranı ile bir sıraya yerleşmişti. Bir zamanlar Çukurova’nın en yakın rakipleri ise sırası ile totalde bizim hikaye, a b grubunda bizim hikaye, abc1 grubunda ise çarpışma dizisi olarak gözükmekte.

Kısaca perşembe gününün iddialı dizileri bir zamanlar Çukurova ile çarpışma dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Ancak atv’nin sevilen dizisi bir zamanlar Çukurova’nın reyting oranları Bir hayli yüksek olduğu için açık ara birinciliği elinde bulundurmaktadır. 31 Ocak Perşembe günkü reyting sonuçlarında da şaşırtıcı bir sonuç çıkmayacaktır. Yine bir zamanlar Çukurova’nın açık ara birinciliğini hep beraber göreceğiz.

31 Ocak 2019 Perşembe Reyting Sonuçları

Etiketler: 31 Ocak 2019 Perşembe Reyting Sonuçları 31 ocak reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL