Saurab’ın Hain Planı Devrede; İkimizin Yerine 9 Ekim 397. Bölüm Özeti

Şamer, İkimizin Yerine dizisinde Jagdiş’in evine geldi. Jagdiş onu gördüğüne çok sevindi ve yakında beklemeyeceğimi söylüyor. Bazı köylülerin Shamer Jetsar’da sorunları olduğunu duydum ve bu yüzden geldim ve sizi ziyaret edeceğimi düşündüm. Sumitra yiyecek ve içecek getireceğini söylediğinde, Shamer daha az yediğini söyledi. Bairon nasıl yaptığınızı sorar. Shamer akıllıca cevap verir, başkalarının bir şeyler yemek için daha az yemesi gerektiğini söyler. Dadisa ondan etkilendi. İkimizin Yerine 397. Bölüm 1 Bölüm Özet Başlangıç.

İkimizin Yerine 9 Ekim 1. Kısım Özeti

Dadisa, fikrin çok güzel olduğunu ve bundan sonra bunu takip edeceğini söylüyor. Shamer, Dadisa’ya bakar ve sizi rahatsız eden ve onun ruhunu geçmişten kurtarmasını isteyen bazı şeyler olduğunu söyler. Şamer, birinin yüzüne bakarak okuyabildiğini söylüyor. Shamer, Jetsar’dan birkaç gün daha ayrılıp izin istediğini söyledi. Evdeki insanlar bundan etkilendi.

Sanatçı Vivek’in saygılı olduğunu ve kendi tarafına gittiğini görüyor. Bu arada, Suman gelir ve Saurab’ın senin kardeşin olduğunu ve aynı evde yaşamak istediğini söyledi. Yardım istediğinde ağlıyor. Suman sahte gözyaşlarını silerken, Vivek ne düşünüyorsun diye soruyor. Saurab’la bu kadar kısa sürede yüzleşeceğimi düşünmedim, ancak aileniz ilişkiyi bozmak istemiyor. Vivek Saurab, ayrılana kadar ailenizle birlikte kalacağınızı söylüyor. Bunun hakkında düşüneceğini ve bildireceğini söyledi.

Saurab, annesiyle intikam için konuşuyor. Vivek, ofise gittikten sonra ne yapacağımı göreceğinizi söylüyor. Sanırım benden vazgeçemediği hissini vererek Vivek’in Sançi’ye duyduğu güveni sarsacağım. Suman, seninle olduğumu söyleyerek onu destekliyor.

Ganga, hastanede Jagdish ile Dadisa hakkında konuşuyor. Dadisa’nın uyandığını ve ellerinde kan olduğunu söyledi. Jagdiş onun bir psikiyatrist tarafından görülmesini istiyor. Shamer dinliyor. Ganga onu fark eder ve peşinden gider, ama Shamer bir suçlu gibi gider. Ganga Shamer’ın neden Jagdish’le konuşmadan gittiğini merak ediyorum.

Jagdish ve Ganga eve döndüklerinde, Shamer’ın Dadisa’yı tedavi ettiğini görüyorlar. Dadisa terapiden çok memnun kaldı. Jagdish, Shamer’ı bırakabileceğini, Shamer ise Dadisa’nın derin bir travmada olduğunu ancak başa çıkabileceğini söylüyor. Jagdish çok özel olduğunu söylese de, Jagdish ona bir oğul diyor. Jagdish duygusallaştığında, Shamer’ın kutsamalarını alır.

Rasika, Şiv’e çok şanslı olduğunu söyler. Anandi sana çok iyi bakıyor .. Kocam beni bir kere bile aileme götürmediğini ve dövüldüğünü söylüyor. Kocanla konuşabilirim. Rasika, ona katlanmak zorunda olduğumu ve bu arada bir kişinin kocasının geleceğini söylüyor. Rasika elindeki camı indirir.

Vivek, atmosferden uzaklaşmak için Sançi ile tatile gideceğini söyledi. Bu arada, kapı çalıyor ve Saurab girip giremeyeceğimi soruyor. İçeride büyük bir ceza aldım ve iyileşme fırsatım oldu. Burada seninle güvende hissettiğimi söylüyor. Duygusal olarak, Vivek’e şantaj yaparken, Vivek’e sarılmak istediğini söylüyor. Vivek, ona sarılmak zorunda kalırken daha sonra tatil planları hakkında konuşacaklarını söyledi. Sinirlenmeye başladı. Bize 397. Kısım 1 Kısım Özeti sona erdi.

9 Ekim İkimizin Yerine Fragmanı