4 Eylül 2019 Çarşamba Reyting Sonuçları, Sen Anlat Karadeniz-Afili Aşk?

4 Eylül 2019 Çarşamba Reyting Sonuçları, Sen Anlat Karadeniz-Afili Aşk?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Eylül ayının girmesi sebebiyle artık sezon dizileri de yavaş yavaş ekranlara gelmeye başlıyor. 4 Eylül 2019 çarşamba günü reyting sonuçlarını etkileyecek bir yapım yeni sezona start verdi. Sen Anlat Karadeniz 54. bölümü ile 3 sezona merhaba dedi. Peki 4 Eylül 2019 Çarşamba reyting sonuçları nasıl gerçekleşti?

Yaz sezonu boyunca yaz dizisi olarak ekranlara gelen Afili Aşk reytinglerde genel anlamda zirveyi ele geçirmişti. Geçtiğimiz hafta 28 Ağustos çarşamba günü 7.11 reyting oranı ile AB’de zirvede yer aldı. Diğer iki kategoride de zirveyi ele geçiren Afili Aşk, bu başarıyı yaz sezonu boyunca sürdürmüştü.

Çağlar Ertuğrul ve Burcu özberk in başrollerini paylaştığı afilli aşk 12 Haziran 2019 Çarşamba günü Kanal d’de yayın hayatına başlamıştı. Yönetmenliğini Serdar gözelekli nin yaptığı senaryosunu ise Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra sülün ve Okşan tavaslıoğlu yazdığı Yaz dizisi sezon içerisinde devam edecek mi bu da ayrı bir merak konusuydu.

İşte bunun cevabını sen anlat Karadeniz’in yeni sezonu başlamasıyla hepimiz öğrenmiş olacağız. bakalım yeni sezonda afilli aşk ve sen anlat Karadeniz nasıl bir performans sergileyecek reytinglerde hangisi zirvede olacak.

Sen anlat Karadeniz bildiğiniz gibi 3 sezonun ile ekranlarda oluyor. geride kalan 2 sezon ile bir hayli izleyici kitlesinin arttıran ülkemizde sevilen dizi sen anlat Karadeniz yeni sezonda da farklı karakterler ve farklı bir hikaye ile evlerimize konuk olacak. tabii diğer taraftan Diriliş Ertuğrul’un da yeni sezonda ekranlara gelmesi afilli aşkı da biraz tehlikeye sokuyor.

2 güçlü dizi ile rekabet etmek afilli aşk için biraz zor gözüküyor. İşte bunun için 4 Eylül 2019 Çarşamba reyting sonuçları çok önemli. 4 Eylül Çarşamba hangi dizi reytinglerde zirveye aldı, sen anlat Karadeniz 4 Eylül 2019 Çarşamba reyting sonuçları nasıl gerçekleşti? afili aşk 4 Eylül 2019 Çarşamba reytinglerde zirveyi aldı mı?

4 Eylül 2019 Çarşamba Reyting Sonuçları

4 Eylül 2019 Çarşamba Reyting resmi sonuçlar 5 eylül 2019 perşembe saat 10:00 da açıklandığında haberimize eklenecektir. İşte sonuçlar; Afili Aşk yine her 3 kategoride de zirveyi almayı başardı. Bu anlamda sen anlat Karadeniz sezona kötü bir başlangıç yaptı. AB’de 2,73 puan ile 6. ABC’de 4,05 ile 3. Ve son olarak Totalde ise 5,32 reyting puanı ile 2.sırada yer aldı. İşte 4 eylül 2019 Çarşamba reyting puanları…

Etiketler: 4 eylül 2019 çarşamba afili aşk reyting sonuçları 4 eylül 2019 çarşamba reyting sonuçları 4 eylül çarşamba reytingleri sen anlat karadeniz 4 eylül 2019 reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL