4 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları, Öğretmen Dizisi İzlendi mi?

4 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları, Öğretmen Dizisi İzlendi mi?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

4 Mart 2020 Çarşamba günü yeni bir dizi ekranlara geldi. Fox ekranlarında Öğretmen dizisi ilk televizyon macerasına başladı. İlginç hikayesi ve daha ilk bölümden bizleri ekranlara kitleyen kurgusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 4 mart 2020 reyting sonuçları, en çok hangi dizi izlendi, tüm detaylar yazımızın devamında…

Öğretmen Dizisinin İlk Reyting Tablosu

Öğretmen dizisinde Zeynep adında bir öğrencinin ölümünden kimin sorumlu olduğunu öğrenmen için bir plan yapar. Amacı intikam değildir ancak gerçeklerin ortaya çıkmasını istemektedir. Bu amaçla 12A sınıfını rehin alır ve onlara kimin Zeynep’in ölümünden sorumlu olduğunu sorar. Soru çok basittir. O gün akşam 8’e kadar cevabı alırsa herkesi serbest bırakacaktır.

Tabi sınıftakiler ise kolay kolay pes edecek tipler değildir. Bir yandan Akif öğretmen yaptığı kusursuz plan ile tüm sınıfın ellerini ve kollarını bağlamıştır. Ancak öğrenciler de oradan kaçmak için çeşitli yollar denemektedirler. Öğretmen dizisi sıradışı bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi olmaya aday bir proje. Hikaye ve kurgudan başka oyuncularda birbirinden yetenekli.

İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Keskin, Serhat Kılıç, Şerif Erol gibi isimler dizinin kadrosunda yer alıyor. Özellikle Kadın dizisindeki Enver karakteri ile ağızlarımızı açık bırakan Şerif Erol, Öğretmen dizisindeki Emniyet Amiri rolü ile yine bizleri etkilemeyi başaracak gibi. Tabi reytinglerde işi çokta zor değil.

Atv’de Kuruluş Osman dizisi, TRT1’de Benim Adım Melek, TV8’de Doğduğun Ev Kaderindir ve son olarak Show Tv’de Zemheri dizisi ile mücadele eden Öğretmen dizisi Çarşamba günü zorlu bir reyting yarışına girdi. Öğretmen dizisi tuttu mu izlendi mi konulu yazımızda dizi ile ilgili ayrıntıları okuyabilirsiniz.

tıkla>>> Öğretmen Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu-Sıradışı Bir Dizi!

4 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

4 mart çarşamba reyting sonuçları 5 mart perşembe günü saat 11.00 gibi yayınlanacaktır. Resmi sonuçlar açıklandığında her üç kategoride de ilk 10 sıra açıklanacaktır.

Etiketler: 4 mart 2020 çarşamba reytingleri 4 mart 2020 reyting sonuçları 4 mart çarşamba öğretmen dizisi reytingleri 4 mart reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL