4 Nisan Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Aycan Ödül Oyununda Neden Oynamadı

4 Nisan Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Aycan Ödül Oyununda Neden Oynamadı

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

4 Nisan Survivor Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?  Aycan Ödül Oyununda Neden Oynamadı? 4 Nısan Survivor Ödül Oyununda Neler Yaşandı? Aycan Ödül Oyununda Neden Yoktu? Aycan Yanaç Kimdir? 4 Nisan Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Aycan Ödül Oyununda Neden Oynamadı?

Tv8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor hafta sonunun ilk günü heyecanlı oyunları ve fenomen yarışmacılarıyla izleyiciyi yine ekrana kitledi.

Cumartesi akşamı iştahları kabartan bir ödül Gedik Piliç ödülü ile başladı. Çok uzun süredir aç olan ödül kazanamayan Gönüllüler Takımı büyük istekle parkura çıktı. Ünlüler ise kazanacaklarından emin bir şekilde parkurdaydı. Oyunda 3 olan ödülden bir parça tadacaktı. Bunun azmi olsa diye düşünüyorum sayı 3 olana kadar Gönüllüler öndeydi ve nihayet 3 sayı alıp piliçten birer parça tadım yaptılar ve oyun devam etti.

4 Nisan Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Aycan Ödül Oyununda Neden Oynamadı, 4 Nisan Ödül oyununda neler yaşandı? Tadım yapamayan Ünlüler “biz bitti demeden bitmez” dediler ve kazanacaklarına dair daha inançlı bir şekilde parkura döndüler. Nitekim, gelenek bozulmadı kızarmış piliç ödülü yine Ünlüler takımının oldu. Aycan ödül oyununda neden oynamadı?

Yenilginin ardından gözyaşlarına boğulan Gönüllüler takımından Nisa “yeter artik,dayanamıyorum..Gönderin beni,dayanamıyorum,gitmek istiyorum” diyerek,isyan etti. Oyundan sonra sinirleri biraz daha gerilen Gönüllüler takımında kaybedilen ödül oyunundan sonra, yarışmacılar arasında da tartışmalar yaşandı. Gizem ile Yunus Emre birbirlerine sesini yükseltti.

tıkla>>> Survivor 2020 Uğur Pektaş Neden Ayrıldı, Sakatlandı mı Yoksa!!!

Peki Aycan ödül oyununda neden yoktu? Aycan önemli bir sakatlık yaşamıyor, geçirdiği rahatsızlıktan dolayı kenarda gözetim altında dinleniyordu.

Peki Aycan Yanaç kimdir?

Aycan 21 Kasım 1998 Almanya doğumlu (21 yaşında).Ülkemizde forvet mevkisinde A Milli Kadın Futbol Takım’ında forma giyen bir sporcudur.Futbola Nünberg ile başlamış daha sonra Kölnle devam etmistir Aycan Yanaç 2018’de Estonya ile dostluk maçında Türkiye Kadın Milli Takımına çağrılmıştır. Aycan Yanaç şimdi ise 2020 Survivor’da Ünlüler Takımında yarışıyor.

Etiketler: 4 nisan ödül oyunu survivor 4 nisan survivor Survivor 4 nisan dokunulmazlik oyununu lim kazandi


Yorum yaz