4N1K Dizisi Ali Kim? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Sinema serisiyle büyük ses getiren 4N1K yoğun istek üzerine dizi versiyonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kızımız hepimiz hepimiz kızımız için sloganıyla ekrana gelen 4N1K dizisi ekranlara renk getirecek. Özellikle genç izleyici kitlesine hitap eden dizide Ali karakterinin fazlasıyla hayranı var. 4N1K dizisi Ali kim? Gerçek adı ne? Kaç yaşında? 

Yaprak, küçük yaştan itibaren kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört erkekten oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Her şey yolunda giderken bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla tamamen değişecektir. Bu değişim, Yaprak’ı  kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir bilinmeyen bir keşfe çıkaracaktır.  Yaprak’ı zor bir seçim beklemektedir. Ya prenses olacak ya da 4 adamla birlikte rengarenk dünyasında yaşamaya devam edecek.

Dizinin genel konusu hakkında genel bir bilgi verdikten sonra 4N1K Ali kimdir sorusunu yanıtlayalım.  Yaprak’ı, her durumda, şartlar ne olursa olsun, koruyan kollayan 4 adamdan biridir Ali. Çocukluktan beri hislerini Yaprak’a ne anlatabilmiş ne de Yaprak anlayabilmiş gamzeli bir kahramandır.   Okulun basket takımının en gözde oyuncularından biri olmakla birlikte kaptanıdır. Bu yüzden Barış, Ali’nin tadını burada da kaçırıyor.  Babası Tekin ile kesinlikle anlaşamazlar ve ortak noktada buluşamazlar. Aralarında uçurum olan baba ve oğul sürekli çatışma içindedir. Yıllardır gizemli bir sırrın içinde her şeyden habersiz yaşıyor. Okulun rehber hocası Ela hoca onun gerçek annesidir fakat Ali yıllardır bundan habersizdir.

4N1K dizisi Ali kim sorusunu yanıtladıktan bu karaktere hayat veren genç oyuncu Atakan Hoşgören hakkında detaylı bilgileri sizler paylaşalım.  1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen  Arnavut kökenli, 4 kardeşin en küçüğü olan Atakan Hoşgören, Kolej eğitiminden sonra Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümüne yüksek öğrenimini almaya devam etmektedir.

Oyunculuk hayatına 7 yıl önce start vermiştir.  Ardından reklam filmlerinden teklifler alan Atakan Hoşgören, Yıldızlar Şahidim isimli dizide de kısa bir süre rol almıştır. Dizi seyirci çekmekte zorlanınca kısa sürede final yapmıştı. Henüz 19 yaşında olmasına rağmen tiyatro deneyimi de bulunan Atakan Hoşgören aynı zamanda 5 yıl kadar Beşiktaş altyapısında basketbol oynamıştır.

Üniversitede oyunculuk üzerine eğitim almayı tercih etmeyen  4N1K Ali, oyunculuk eğitimini, çeşitli oyuncu koçlarıyla çalışarak almış, en son oyunculuk eğitimini 4N1K ekibinin oyuncu koçu Celal Eldeniz’den almıştır.

4N1K ne yazık ki ilk bölümüyle istenilen başarıyı yakalayamadı. Dizi beyaz perde de gördüğü ilgiyi beyaz ekranlarda göremedi.  4N1K dizisi Ali kim sorusu dizinin en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Dizinin tekrarları yeteri kadar verilmediği için izleyici kitlesini çekmekte güçlük çekti.

Oyuncu gelecek vaat eden genç yetenekler arasında yer alıyor. 4N1K dizisi ali hakkında ne düşünüyorsunuz?

4N1K Dizisi Ali Kim? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? (1 Yorum)