4N1K Dizisi Barış (Sırık) Kim? Gerçek Adı Ne? İnstagram Hesabı

4N1K Dizisi Barış (Sırık) Kim? Gerçek Adı Ne? İnstagram Hesabı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox TV ekranlarında eğlenceli bir gençlik dizisi izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Dizinin birbirinden renkli karakterlerinden en dikkat çekeni barış rolüyle karşımıza çıkan nam-ı diğer sırık. 4N1K dizisi barış kim? Gerçek adı ne? Instagram hesabı var mı?

4N1K Dizisinde Barış karakterine hayat veren genç oyuncu Burak Yörük’tür.  Burak Yörük kimdir? 26 Mayıs 1995 yılında dünyaya gelen Genç yetenek Burak Yörük İstanbul doğumludur. Oyunculuk kariyeri 2002 yılında çocuk oyuncu olarak başladı. Bu günlere çekirdekten geçerek gelen oyuncu genç yaşına rağmen önemli başarılara imza atmıştır. Oyunculuğu sadece edindiği tecrübelerle değil profesyonel bir eğitimle taçlandırmak isteyen Burak Yörük Beykent Üniversitesi’nde Tiyatro eğitimi almaktadır. Henüz 23 yaşında olan oyuncu, Ben onu çok sevdim, 20 dakika ve Biz Boşanıyoruz  isimli dizilerde rol almıştır.

Genç ve yakışıklı oyuncu 4N1K dizisi yayına girmeden önce dizinin sinema versiyonunda Barış Özsoy karakterine hayat vermiştir. Bu filmle kariyerinde önemli bir basamağı atlayan Burak Yörük, düzgün fiziği ve yakışıklılığıyla dikkat çekiyor. Şimdiden ekranların gelecek vaat eden oyuncuları arasında yer aldığını söylememiz mümkün.

Çünkü kendisi özellikle genç kesmin hayranlıkla takip ettiği oyuncular arasında yer alıyor. Bir çok oyuncu dizi kariyerine devam ederken Çoğu zaman sinema filminde rol alamıyor. Fakat Burak Yörük 4N1K 1-2 sinema filmlerinde rol almış Ve usta isimlerden tam puan almayı başarmıştır. Burak Yörük’ün instagram Hesabı: @burakyoruks

Genç oyuncunun 220 bine yakın takipçisi bulunuyor. 4N1K  dizisinin fragmanını yayınladığında takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Özellikle fragmanda Yaprak’ın sırık benim erkek arkadaşım itirafında bulunması takipçilerini oldukça mutlu etti fragmanın en çok yorum alan kısmı bu kesitti. Yaprak’ın bu yorumu yapması taktiklerini neden bu kadar sevindirdi bunu dizi izlediğimiz zaman anlayacağız.

Burak Yörük kim sorusunu yanıtladıktan sonra 4N1K Barış (sırık) kim sorusunun yanıtını gelelim.  Ozansoy soyadının verdiği özgüvenle hareket eden Barış okul arkadaşları tarafından sırık olarak tanınıyor. Ozansoy ailesinin tatlı serseri  Ve özgüveni battal boy olan yakışıklı veliahtı Barış, sahip olduğu her şeyin farkında olan ve bunu en iyi şekilde kullanan hayatta istediği her şeyi elde etmiş şımarık bir zengin çocuğu. Hayat bir oyun alanı olarak gören Barış istediği her şeyi istediği her an elde ettiği için kendisine meydan okuyan ve rekabete giren insanlarla Baş etmeye bayılıyor. Kendisine karşı rekabete giren birisi olduğunda artık tek gündemi oluyor.

Annesi ve babası çok küçük yaşta vefat ettiği için onu tam bir disiplin ve kontrol manyağı olan babaannesi yetiştirmiştir. Basketbol ve motosiklet onun hayatının anlamı ve merkezidir onlarsız bir hayat düşünemez.

4N1K Barış kim sorusunu sizler için yanıtladık. Oyuncu ile ilgili olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı alt tarafta sizin için ayrılan boşlukta paylaşabilirsiniz.

Etiketler: 4n1k Barış kim 4n1k barışın gerçek adı Ne 4n1k sırık kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL