4N1K Dizisi Oğuz Kim? Kaç Kaşında? Gerçek Adı Ne? İnstagram Hesabı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox ekranlarında genç izleyici kitlesine hitap eden eğlenceli bir dizi başlıyor. Dizinin ismi 4N1K olarak açıklandı. 4N1K oyuncuları arasında en dikkat çeken isimlerden biri de Oğuz karakterine hayat veren oyuncu oldu. Oğuz rolünü Cemrehan Karakaş üstleniyor. 4N1K dizisi Oğuz kim? Kaç yaşında? Gerçek adı ne? İnstagram hesabı nedir?

Dizinin önemli karakterlerinden birine hayat veren Oğuz kim? 5 kişilik grubun en havai en umursamaz üyelerinden biri olan Oğuz’u anlatmak için şu iç kelime yeterli. Pizza, pijama, pislik. Hayatın bunlardan ibaret olduğunu düşünen Oğuz’un en son ne zaman ciddi olduğunu kimse hatırlamıyor. Hayatı sadece tiye ve dalgaya lan bir karakter.

Birine, şaka yollu bir pislik yapmayı kafasına koyduğunda  kişi, mekan, zaman asla tanımıyor. Kimsenin gücü onun sınırlarını belirleyemiyor.  Annesi Zeliş’in aşırı sevgisi altında fazlasıyla bunalıyor. Her saat her dakika annesinin ilgisine ve sevgisine maruz kalıyor. Onun da imkansız bir aşkı var elbet Kate Upton.

4N1K dizisinin eğlenceli konusu kısa sürede izleyenleri etkisi altına almayı başardı. Dizide Oğuz karakterine hayat veren geç ve yetenekli oyuncu Cemrehan Kararkaş. Cemrehan Karakaş kim?

4N1K dizisiyle yıldızı parlayan pyuncu 16 Haziran 1993’te dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren sanatın farklı dallarıyla ilgi duydu. Bilgi Üniversitesi Kültür ve Sanat Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra . Müfit Aytekin, Betül Alganatay, Acted City ve Celal Eldeniz’den oyunculuğunu geliştirmek adına eğitimler almaya devam etti.

Kamera önü oyunculuk hayatına 2011 yılında Canım Benim dizisiyle başlayan Cemrehan Karakaş ardından yayınlandığı döneme damga vuran Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol almıştır. Ardından çok fazla ara vermeden Sen Benimsin dizisiyle devam etmiştir.

Akabinde 2017 yılı Mayıs ayında vizyona giren, Büşra Yılmaz’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘4N1K’ filminde canlandırdığı Oğuz karakteriyle ilk defa beyaz perde de yer aldı.  Cemrehan Karakaş aynı zamanda, görsel sanatlar ve tasarım faaliyetlerini profesyonel olarak devam ettirmektedir.

Oyuncunun sevgilisi  yok.

Cemrehan Karakaş’ın Rol Aldığı Projeler

4N1K Oğuz 2018

Sen Benimsin  Selim 2015

Umutsuz Ev Kadınları Kerem 2011-2014

Canım Babam  2011

4N1K ½ Oğuz

4N1K Oğuz karakterini sizlerle paylaştık. Konuyla ilgili yorumlarınızı aşağıda paylaşabilirsiniz.

Etiketler: 4n1k oğuz kim 4n1k oğuzun sevgilisi var mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL