4N1K Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir? Konusu

4N1K Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir? Konusu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan 4N1K dizisinin yapımcılığını Fabrika Yapım üstlenirken Senaryosunu Ferhat Ergün yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Murat Onbul yer alıyor. Yakın bir zamanda ekranlara gelecek olan dizi ödüllü Yazar Büşra Yılmaz’ın romanı 4N1K filminin dizi versiyonu olarak uyarlanıyor. Dizi gençlik Romantik- Komedi tarzında yayınlanacak. Dizide dostluk, aşk ve gençlik ön planda olmakla birlikte beş gencin macera ve kahkaha dolu hikayelerini anlatacak. 

4N1K Dizisi Oyuncuları

Gözde Mutluer Kimdir?

1991 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelen oyuncu Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümünün bitiren oyuncu iyi derecede çizim yapabilmektedir. Lale Devri, Bebek İşi, Asla Vazgeçmem, Bana Baba Dedi, Aşkın Kanunu gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Hasan Denizyaran Kimdir?

1993 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu 188 boyunda 80 kg ağırlığındadır. İstanbul Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü Mezunu olan yakışıklı oyuncu Hayat Sevince Güzel ve 4N1K sinema filmlerinde rol almıştır.

[mavitext]Avlu Dizisi Oyuncu Kadrosu? tıklayınız![/mavitext]

Burak Yörük Kimdir?

1995 yılında dünyaya gelen oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Küçük Sırlar dizisinde ufak bir rol ile yaşamıştır. Sonrasında Biz Boşanıyoruz, Şeytan, Ben Onu Çok Sevdim gibi projelerde yer almıştır.

Sina Özer Kimdir?

1995 yılında dünyaya gelen oyuncu 170 boyunda 75 kg ağırlığındadır. Oyuncu Gurbette Aşk dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Dizide Mehmet karakterini canlandıra oyuncu 4N1K sinema filminde rol almıştır.

Cihan Şimşek Kimdir?

1992 yılında Almanya’da dünyaya gelen oyuncu 170 boyunda 65 kg ağırlığındadır. Bez Bebek, Merhaba Hayat, Beni Böyle Sev, Zil Çalınca gibi projelerde yer almıştır.

Cemrehan Karakaş Kimdir?

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Türkiye’nin Jüstin Bibber’i olarak tanınıyor. 173 boyunda 62 kg ağırlığındaki oyuncu Tekirdağlı’dır. Umutsuz Ev Kadınları, Sen Benimsin ve 4N1K dizi ve filmlerinde rol almıştır.

4N1K Dizisi Fragmanı!

Etiketler: 4n1k dizisi konusu 4n1k dizisi oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL