4N1K Dizisi Sinan Kim? Kaç Yaşında? İnstagram Hesabı Nedir?

4N1K Dizisi Sinan Kim? Kaç Yaşında? İnstagram Hesabı Nedir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Hepimiz Kızımız, Kızımız Hepimiz İçin sloganıyla başlayan dizide her bir karakter izleyenler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. 4N1K dizisi oyuncu kadrosunda yer alan 4N1K dizisi Sinan kim? Gerçek adı ne? İnstagram hesabı var mı? 

Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört erkekten oluşan ve o dünyanın dışına çıkmayı hiç düşünmemiş lise öğrencisidir. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın yani nam-ı diyar Sırık’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızların dünyasının bilinmeyenlerine doğru farklı bir yolculuğa çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bütün kızların peşinde koştuğu bir masal prensini ya da gamzeli bir kahramanı hayatına sokacaktır.

Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatısı olan; her zorluğu birbirlerine tutunarak aşan bu beş lise öğrencisinin çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle olan hepimiz kızımız, kızımız hepimiz için sözü onları en iyi anlatan cümle.

Dizinin genel konusu genç kesme daha fazla hitap etse de yediden yetmişe herkesin ilgisi çekecek. Daha önce 2 kez beyaz perde de yayınlanan ve büyük ilgi gören 4N1K’nın dizi versiyonu ile cuma akşamlarına damga vuracak. 4N1K dizisi Sinan kim?

4N1K Sinan;  Aşk formüllerini ezber etmiş, hayatın anlamını erkek dergilerindeki tüyolarda, ezber ettiği romantik komedilerde bulmuş tatlı bir tiptir.  Fakat bu formüllerin hiç birinin işlemediği birine gönlünü kaptırmıştır. Bildiği tüm formüllerin dışına çıktığı Yelda’yı etkilemek hiç de kolay olmayacaktır.  Anne ve babası yıllar önce boşanmıştır.  Annesi Melike onun  hayatının merkezidir. Bekar annesine, okulun müdürü gönlünü kaptırmıştır. Çocuklar anne ve babalarından anne ve babalardan çocuklarından gizlemeye çalışır aşklarını.

4N1K Sinan karakterine hayat veren oyuncu Cihan Şimşek, 06 Ağustos 1992’de Almanya’nın Bad Sackingen  kentinde dünyaya gelmiştir.  İlk oyunculuk deneyimi 2009 yılında ekrana gelen ‘Bez Bebek’ isimli çocuklara yönelik diziyle yaşamıştır.  2012 yılında Disney Channel Türkiye’de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde ilk başrol oyunculuğu deneyimini yaşamıştır.

Birçok önemli markanın reklam filmlerinde rol alan Cihan Şimşek, dizi kariyerine Bir Yastıkta, Beni Böyle Sev, MedCezir, Hanım Köylü gibi başarılı projelerde rol almıştır.  2017 yılının Mayıs ayında vizyona giren, Büşra Yılmaz’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan 4N1K filminde canlandırdığı Sinan karakteriyle ilk kez beyazberde de seyircisiyle buluşmuştur.  Şimdilerde 4N1K dizisi Sinan karakteriyle tekrar ekranlarda olacak.

4N1K Sinan karakterine hayat veren Cihan Şimşek’in instagram hesabı: @tcihansimsek

Etiketler: 4n1k dizisi sinanın gerçek adı ne 4n1k sinan kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL