4N1K Dizisi Yelda Kim? Eslem Akar’ın Yeni Dizisi

4N1K Dizisi Yelda Kim? Eslem Akar’ın Yeni Dizisi

Yazar: Emre Yeni Diziler

Fox TV’nin yeni yaz dizisi 4N1K kadrosuna yeni bir isim dahil oldu.  Gençlik dizisi konseptiyle ekrana gelen ve en az beyaz perde de olduğu kadar ilgi çekmesi beklenen 4N1K dizisine Eslem Akar katıldı. Avlu dizisinde yeni ayrılan oyuncu hiç zaman kaybetmeden tekrar izleyici karşısına çıkıyor. İşte 4N1K dizisi Yelda kim sorusunun yanıtı haberimizin devamında…

Avlu dizisiyle yıldızı parlayan hem güzelliği hem performansıyla büyük bir beğeni toplayan genç oyuncu Eslem Akar yapımcıların peşinden koştuğu bir isim haline geldi. Ve güzel oyuncu Avlu dizisinden ayrılır ayrılmaz yeni dizisi için anlaşma sağladı. Dram, aksiyon ve gerilim dizisi olan Avlu’dan enerjik, eğlenceli ve renkli gençlik dizisi 4N1K’ya transfer oldu.

Avlu dizisinin 9. bölümünde sevgilisi Alp tarafından canice boğularak öldürülen ve senaryo gereği ölerek diziden ayrılan Eslem Akar yeni dizisinde bambaşka bir karakterle izleyici karşısına çıkıyor. Yapımcılığını Fabrika Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un yer aldığı, senaryosu Ferhat Ergül’ün kaleminden çıkan dizinin kadrosunda Gözde Mutluer, Sina Özer, Cemrehan Karakaş ve Cihan Şimşek’in yer aldığı dizi şimdiden ses getirmeyi başardı.

Son  olarak 4N1K Yelda karakterine hayat vermek üzere Eslem Akar’ın da dahil olmasıyla dizinin kadrosu tamamlandı.

Eslem Akar Kim?  23.03.1998 İstanbul doğumlu güzel oyuncu, henüz çocuk yaşlarda kameralarla tanıştı. İlk olarak yapımcılığını NTC Medyanın üstlendiği Türkan Derya’nın yönetmenliğini yaptığı Sen De Gitme isimli dizide Elif karakterini canlandırdı. Sezin Akbaşoğulları ve Sinan Albayrak’la aynı kadroda yer aldı. Uzun bir aranın ardından Avlu dizisinde rol aldı. Şimdilerde 4N1K Yelda olarak seyircisiyle buluşuyor.

Sizler Eslem Akar’ın performansını nasıl buluyorsunuz?

Etiketler: 4n1k yelda kim 4n1k yeldayı nereden tanıyoruz avlu dizisi ecemin yeni dizisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL