4N1K Ece Kim? Eslem Akar Hakkında Merak Edilenler

4N1K Ece Kim? Eslem Akar Hakkında Merak Edilenler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Avlu dizisiyle seyirciden tam puan alan ve son zamanların en çok konuşulan isimlerinden Eslem Akar yepyeni bir diziyle ve bambaşka bir karakterle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Eslem Akar 4N1K dizisinde Ece karakterine hayat veriyor. 4N1K dizisi Ece kim? Kaç yaşında? Oynadığı diziler neler? 

4N1K dizisi Ece rolüne hayat veren Eslem Akar’ın dizideki rolünden bahsedelim.  Olayların geçtiği okulun arıza müdürünün, karakter olarak babasıyla hiçbir orta noktası bulunmayan bir tanecik kıymetli mi kıymetli, güzeller güzeli kızı. Babasının müdür olduğu liseye bu sene nakil oldu. “Eyvah kızım büyüdü” paranoyası yaşayan korumacı ve şüpheli babasının bakışları her an üzerinde. Aşkın bir formülü olduğuna inanmayan bir kız Ece. Dizide Sinan’a attığı tokatla aklımızda kalacak.  Her zaman doğallıktan yana. Bu yüzden Sinan’ın hayli yol kat etmiş olması lazım onun ilgisini çekebilmek için.

4N1K dizisi Ece kim konusunda bilgiler verdikten sonra genç ve yetenekli oyuncu Eslem Akar detaylara gelelim. Son olarak kendisini Avlu dizisinde Deniz’in kızı Ecem olarak tanıdık. Dizide sevgilisi tarafından boğularak öldürülen ve diziden ayrılan oyuncu hiç ara vermeden setlere geri döndü.  Eslem Akar Avlu dizisiyle kendisini sektöre tanıttı ve sevdirdi.

Eslem Akar kim? 23 Mart 1998 tarihinde İstanbul’da doğan yetenekli oyuncu  Eslem Akar ailenin tek çocuğudur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Terakki Vakfı Okullarında almış ve mezun olmuştur. Şuan üniversite eğitimi devam eden oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi birinci sınıf öğrencisidir. Yaptığı meslekle okuduğu bölüm arasında önemli bir fark var. 2011-2013 yılları arasında Trt1’de yayınlanan Sen De Gitme adlı dizi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 3 Mota Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesinde 4 yıl boyunca özel ve grup dersleri almıştır. Bir çok reklamlar da oynamıştır.

2018 yılında rol aldığı Avlu dizisinin final yapmasının ardından 2018’de 4N1K kadrosunda katılmıştır. İyi derece de İngilizce Fransızca konuşmaktadır.

4N1K dizisi Ece kim sorusu daha dizi başlamadan sorgulanmaya başladı. En detaylı bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz. 

Etiketler: 4n1k dizisi ece kim 4n1k ece kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL