4N1K Gökhan Kimdir? Kaç Yaşında?

4N1K Gökhan Kimdir? Kaç Yaşında?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

4N1K dizisi için nefesler tutuldu. Yaprak ve 4 adamdan oluşan renkli dünyası hepimize keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Beyaz perdede büyük ilgi gören dizi daha çok genç oyunculardan oluşuyor. Yaprak’ın etrafındaki 4 adamdan biri olan Gökhan kim? 4N1K dizisi Gökhan kimdir? işte detaylar…

Fabrika Yapım şirketi tarafından beyaz ekrana hazırlanan, Murat Onbul’un yönetmen koltuğunda oturduğu, Büşra Yılmaz’ın en çok satılan eserler arasında yer alan 4N1K kitabından uyarlanan dizinin senaryosunu Ferhat Ergün kaleme alıyor. Komedi türünde bir gençlik dizisi olan 4N1K  Fox ekranlarında fırtınalar estirecek.

 

4N1K dizisi Gökhan kim? Ölümüne dost, ölümüne aşık, ölümüne agresif, ölümüne arıza, ölümüne geyik peşinde ve hayatı ciddiye almayan bir tip. Sevgilisi Merve’yi herkesten deli gibi kıskanıyor. Gerçek anlamda ”deli gibi kıskanıyor” sözünün tam karşılığı Gökhan. Kıskançlık konusunda ne kadar saçmalanabilir sorusunun yanıtını Gökhan’dan öğrenebilirsiniz. Fragmanda da anlaşıldığı gibi tek görevi Merve’yi etrafındaki bütün erkeklerden korumak.

Sosyal medya fenomeni olmuş Merve’yi takip ederken  Merve’nin gardrobundaki, mini mini kıyafetlerin en büyük düşmanıdır.  Fizik öğretmenleriyle  ayrı bir muhabbeti, ayrı bir soğuk savaşı var. Cool görünmeye çalışsa da konu Merve olunca Gökhan için bu pek mümkün olmuyor.

4N1K dizisi Gökhan kim sorusunu yanıtladıktan sonra bu karaktere hayat veren Sina Özer hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 

Sina Özer Kim? 

24 Ağustos 1995 İstanbul’da dünyaya gelen Sina Özer, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Sina Özer kısa bir süre oyunculuk eğitimi almıştır.  2013 yazından bu yana farklı sosyal medya platformlarından belirli bir takipçi ve fan kitleye ulaşmıştır. Sosyal Medya sayesinde tanınan ve dizi oyunculuğuna kadar ilerleyen bu macerada Özer, Gurbette Aşk ve 4N1K projelerinde yer almıştır.

4N1K dizisi Sinan karakterine hayat veren oyuncunun instagram hesabı: @sinaozer5

Etiketler: 4n1k dizisi gökhan kim 4n1k gökhanın instahram hesabı var mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL