5 Mart 2019 Salı Reyting Sonuçları; Kadın, Eşkiya, Yüzleşme, Halka!

5 Mart 2019 Salı Reyting Sonuçları; Kadın, Eşkiya, Yüzleşme, Halka!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Reyting sonuçları yeni dizilerin başlaması ile daha da heyecanlı bir hal alıyor. Yüzleşme dizisi de 5 Mart Salı günü birinci bölümü ile dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Peki 5 Mart 2019 Salı günü reyting sonuçlarında hangi yapım zirveyi aldı?

Hemen 5 Mart Salı gününün dizilerine göz atalım. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Atv’de, Kadın dizisi Fox’ta, Halka dizisi TRT1’de ve son olarak günün yeni dizisi Yüzleşme ise Kanal D ekranlarında izleyici ile olacak. Şüphesiz günün iddialı dizisi Kadın zirveyi alacak yada zorlayacak bir yapım gibi duruyor. Tabi Yüzleşme’nin nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. İsterseniz kısaca Yüzleşme dizisinden bahsedelim…

Yüzleşme dizisi bir intikam senaryosu ile ekranlara geliyor. Yapım firması T Company ve yönetmeni Ömer Faruk Sorak olan Yüzleşme’nin hikayesini Altuğ Küçük kaleme alıyor. Dram türünden ekranlara gelen dizinin kadrosunda ise Hande Doğandemir (Masal / Buket Kalenderoğlu), Engin Öztürk (Ömer Aladağ), Uğur Yücel (Fikret Kalenderoğlu), Yeşim Ceren Bozoğlu (Nükhet), Yiğit Kirazcı (Levent), Zeynep Eronat (Songül), Mesut Akusta (Rıza), Durul Bazan (Yakup) veTolga Güleç (Tunç) gibi isimler yer alıyor.

Yüzleşme aslında zor bir günde ekranlara geliyor. Eşkıya ve Kadın’ın kemikleşmiş bir izleyici kitlesi mevcut. Eğer ilk bölüm ile meraktan izlemek isteyenler olursa bunlar şüphesiz Halka’nın izleyicilerinden olacaktır. Yani Yüzleşme ilk etapta Halka’nın kitlesini çekmeye çalışacak. Eğer dizi senaryo ve kurgu bütünlüğü ile tutarsa diğer yapımlardan da izleyici çekebilir.

Diğer yapımların reytingleri nasıl, bir göz atalım. Kadın dizisi geçtiğimiz hafta her üç kategoride de birinci sıradaydı ve en yakın rakibine en az 3 puan fark atmıştı. Şunu rahatlıkla diyebiliriz ki Kadın dizisini geçmek oldukça zor olacaktır. Eşkıya ise hemen Kadın dizisinin ardından 2.sırada yer aldı. Halka ise AB’de 6, ABC1’de 8 ve Totalde ise 15.sırada yer aldı.

Bu tabloya baktığımızda Yüzleşme’nin kendisine ilk etapta 3 .sırada yer bulması olağandır. Ancak sonrasında izlenme keyfini sürdürebilirse ilk 3te kendisine yer bulabilir. 5 Mart Salı reyting sonuçları açıklandı mı, sonuçlar ne oldu? İşte Yüzleşme’nin ilk gün karnesi!

5 Mart 2019 Salı Reyting Sonuçları

Etiketler: 5 Mart 2019 Salı Reyting Sonuçları 5 mart Salı yüzleşme reytingleri Yüzleşme 5 mart reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL