5 Mayıs 2018 Cumartesi Yayın Akışı-Hangi Diziler Var?

5 Mayıs 2018 Cumartesi Yayın Akışı-Hangi Diziler Var?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Hafta sonunu evde geçirmek isteyenler için hangi kanalda hangi dizi var diye merak edenler için 5 mayıs cumartesi yayın akışını haberimizde paylaşıyoruz.

Kanal D 5 Mayıs cumartesi Yayın Akışı: 13.00’da Şule ile Vitrindekiler isimli programla devam ediyor. 14.00’da Siyah Beyaz Aşk dizisi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için ekranlarda yerini alacak. Hemen ardından beyaz perdede izleme fırsatı bulamayanlar için Oğlum Bak Git isimli sinema filmi izleyiciyle buluşacak. Ardından Kanal D hafta sonu haber bülteni ülkenin sıcak gündemini sunacak. Ve seyircinin iple çektiği İnsanlık Suçu yeni bölümüyle ekrana gelecek. Ardından keyifle izleyeceğiniz bir korku filmi Canavarla ve Tohumlar Tv’de ilk kez Kanal D ekranlarında yer alacak.

Atv 5 Mayıs cumartesi 2018 Yayın akışı: 13.00’da başlayan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hemen ardından Aşk ve Mavi heyecan dolu yeni bölüm tekrarıyla yeniden izleyici karşısında olacak. Hafta sonu haber bülteninden sonra ekranların en çok kazandıran yarışması Kim Milyoner Olmak İster ekrana gelecek. Focus isimli yabancı film Kim Milyoner Olmak İster’den hemen sonra sinema severler için yayında olacak.

Star Tv 5 Mayıs 2018 cumartesi yayın akışı: Tülin Şahin İle Modanın Ardından saat 13.00’da izleyemeyenler ve izlemeye doyamayanlar için Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin ekranlarda olacak. Ekranların en sıra dışı dizisi Ufak Tefek Cinayetler 16.00’da yayında olacak. 19.00’da ülkenin nabzını izleyenlere aktaran Ana Haber Bülteninin ardından Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle tüm heyecanıyla ekranlarda olacak. Akabinde Avlu dizisi tekrar bölümü ile izleyicisiyle buluşacak.

Fox Tv 5 Mayıs 2018 yayın akışı; 12.45’de yayın akışında Bizim Hikaye dizisinin olduğunu görüyoruz. Ve bunun ardından 13.45’de kısa sürede hızlı bir çıkış yakalayan Yasak Elma takipçileri için tekrar bölümüyle yeniden yayında olacak. Gülbin Tosun’la Fox Ana Haber’in akabinde Adı Zehra dizisi yepyeni ve heyecan dolu bölümüyle ekrana gelecek. Adı Zehra dizisini kesinlikle kaçırmayın çünkü sürprizlerle dolu bir bölüm izleyenleri bekliyor. Karanlıklar Ülkesi Evrim isimli sinema filminin akabinde kaçıranlar için Kadın dizisi yeniden yayında olacak.

TRT1 5 Mayıs 2018 yayın akışı; 12.40’ta Aslan Ailem dizisi tekrar bölümüyle yayında olacak hemen arkasından Misafirim var isimli yemek programı ekranda olacak. Ailem Odam ve Ben yarışmasıyla evleri yenilenen ailelerin sevinçlerine ortak olacağız. Ana Haber bülteninin hemen arkasından sıcak aile dizisi Kocaman Ailem dizisiyle ekrana gelecek.

Etiketler: 2018 5 mayıs hangi diziler var 5 mayıs 2018 cumartesi yayın akışı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL