5 Nisan Survivor Oyunu Hangi Takım Kazanacak? Kim Adaya Veda Edecek Kim Ayrılacak

5 Nisan Survivor Oyunu Hangi Takım Kazanacak? Kim Adaya Veda Edecek Kim Ayrılacak

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor

Tv8 ekranlarının soluksuz izlediğimiz sürükleyici yarışması Survivor hız kesmeden renkli yarışmacıları ve zorlu ada şartlarıyla oyunlarına devam ediyor. Yarışmacılar bir yandan açlıkla mücadele ederken,bir taraftan da zorlu ada şartlarına meydan okuyor.

5 Nisan Survivor oyunu kim kazanacak?Hayallerini geride bırakıp adaya kim veda edecek? Herkes dünki dokunulmazlık oyununu nefeslerini tutarak izledi. Oyun bu sefer dokunulmazlıklarda izlemeye alıştığımız zorlu bir parkur oyunu değildi. Fakat tamamen güce ve bedensel kondisyona dayalı zorlu bir minder oyunuydu. Yarışmacılar dokunulmazlık oyununun ilk ayağında, ellerinde minderlerle birbirlerini havuza düşürmeye, aşağı atmaya çalıştılar. Ünlüler takımı yarışmaya iyi başladı.

Aşkım ile Gizem arasındaki mücadele ise izlenmeye değerdi. Aşkım ufak tefek olmasına rağmen Gizemi havuza atmayı başardı. 5Nisan Survivor oyunu hangi takım kazanacak? Kim adaya ve hayallerine veda edecek. Bu akşamki 5 Nisan Survivor dokunulmazlık oyununun ikinci ayağını hangi takım kazanacak?

Dünki dokunulmazlık oyununu kimin kazandığı merak konusu olmuştu,izleyici nefesini tutarak izlemisti. Final sayısına Evrim ve Aşkım kalmıştı.Evrim Aşkım’ı minderle suya atarak final sayısını takımına götürmüştü ve dokunulmazlık oyununu 10-4 Gönüllüler takımı kazanmıştı.

5Nisan Survivor Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak? Simdiden merak konusu oldu. Yarışmacıları dokunulmazlık oyununun ikinci ayağında bu akşam zorlu bir parkur bekliyor. Yarışmacılar herşeyini ortaya koyuyor. Yarışmacılardan hicbiri buraya kadar gelmisken birleşmeyi görmeden adaya veda etmek istemiyor. Birleşme partisine bir hafta kalmışken kim adaya ve hayallerine veda edecek.

Bu akşam zorlu bir parkur oyunuyla dokunulmazlık için ter dökecek yarışmacılar. Bakalım Gönüllüler şeytanın bacağını kıracak mı? Yoksa dokunulmazlık yine Ünlülerin mi olacak? Birleşme partisine bir hafta kala hangi takımdan hangi yarışmacı potaya girecek? Bakalım bu akşam dokunulmazlık hangi takımın olacak?5Nisan Survivor oyunu hangi takım kazanacak? Kim adaya ve hayallerine veda edecek siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorum kismindan dusuncelerinizi bize yazabilirsiniz

Etiketler: 5 nisan survivor kim ayrildi Survivor 5 nisan adaya kim veda edecek? Survivor 5 nisan kim elendi Survivor 5 nisan kim kazandi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL