6 Aralık Perşembe 2018  Reyting Sonuçları! Bir Zamanlar Çukurova Zirvede Mi?

6 Aralık Perşembe 2018 Reyting Sonuçları! Bir Zamanlar Çukurova Zirvede Mi?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Perşembe akşamları kanalların en yoğun olukları, izleyicinin kararsız kaldığı birbirinden kaliteli yapımların yayınlandığı bir gün. 6 aralık perşembe 2018 reyting sonuçları nasıl? Çarpışma izlendi mi? Bir Zamanlar Çukurova birinciliği göğüslemeye devam ediyor mu? 

13.  bölümüyle ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha ve Yılmaz’ın büyük buluşması nasıl geçecek? Züleyha Demir’in tehditlerine boyun eğecek mi? Yüzleştiği acı gerçeklerden sonra, hayallerini hatırlayan  ve acı çeken Yılmaz, intikam ateşi daha da arttı. Fekeli’nin öldüğünü sanan Hünkar, onu karşısında görünce çok şaşırıyor.

Bu büyük karşılaşma, büyük sürprizleri de beraberinde getirirken yeni bölümde patlayan saatli bombanın ise, kimlerin hayatını alt üst edeceği merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova 13. haftada da zirvedeki yerini koruyacak. 6 Aralık Bir Zamanlar Çukurova reyting sonuçları yine yapımcısının yüzünü güldürecek.

Avlu dizisinde yaralanan Deniz nasıl kurtulacak? Azra kardeşinin hastane parasını denkleştirmek için Kudret’er boyun eğecek mi? Melis’in hapishaneye geri dönüşü dengeleri nasıl değiştirecek? Zerrin acımasız planlarına daha ne kadar devam edecek? Gerilim ve intikamın hat safhada yaşandığı Avlu dizisi 6 Aralık reyting listesinde kendisine nasıl bir yer seçti? Avlu 4. sırada yer alarak önemli bir başarı yakaladı.

6 aralık reyting sonuçlarında en çok merak edilen dizilerden biri de hiç şüphesiz geçtiğimiz sezonun birincisi Bizim Hikaye. Başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz’in yer aldığı dizinin giderek düşen reytingleri fark ediliyor. Bizim Hikaye, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin özetini dahi geçemedi. Bizim Hikaye 5. sırada yer aldı.

Büyük umutlarla ekrana gelen Çarpışma ve Muhteşem İkili ise yoluna  aynı seviyede devam ediyor. 6 aralık reyting sonuçları güncellendiğinde haberimizde yer alacaktır.

6 Aralık Perşembe 2018 Reyting Sonuçları

Etiketler: 6 aralık 2018 reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL