6 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları! Kadın ve Ufak Tefek Cinayetler’in Keyfi Yerinde

6 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları! Kadın ve Ufak Tefek Cinayetler’in Keyfi Yerinde

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Salı günlerinin reytingleri özellikle Kadın ve Ufak Tefek Cinayetler’in başlaması ile daha da merak edilir oldu. Zira daha önce EDHO birinciliği elinde bulundururken ilk kez geçen hafta EDHO hiçbir grupta birinci olamadı. Bu hafta da Türkiye Kupası nedeniyle yayınlanmayacak olan EDHO’nun yokluğunda Ufak Tefek Cinayetler ve Kadın dizileri liderliğin keyfinin çıkaracağa benziyor. Final yapacağı konuşulan Kızlarım İçin’in ise EDHO’nun yokluğunda nasıl bir reyting alacağı merak konusu oldu. 6 Şubat Salı reyting sonuçlarını yazımızda bulabilirsiniz.

6 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları! Kadın ve Ufak Tefek Cinayetler

Salı günleri reytinglerinde Kadın ve Ufak Tefek Cinayetler adeta EDHO’yu sıkıştırmış ve geçen hafta ilk defa EDHO hiçbir grupta 1. olamamıştı. Kadın dizisi Total’da ilk sırada yer alırken Ufak Tefek Cinayetler ise AB ve ABC’de birinci gelmişti. Geçen hafta EDHO ise Total, AB ve ABC gruplarında gerileme yaşamıştı. Bu hafta EDHO yayınlanmayacak. Bu durum diğer dizilerin yeni izleyici kitlesi elde etme adına önemli bir fırsat olacak. Geçen haftanın yeni dizisi Alija ise çok kötü bir reyting sonucu elde etmiş ve 45. sırada yer almıştı. Final yapacağı konuşulan Kızlarım İçin ise beklentilerin altında kaldı.

6 Şubat reytinglerinden önce geçen haftanın reytinglerine bakacak olursak; Kadın Total’de 9.45 reyting ile 1. olurken, EDHO ise 8.88 reyting ile 2. oldu. Ufak Tefek Cinayetler ise 8.01 reyting ile 3. oldu. Kızlarım İçin ise final yapacağı konuşulduğundan 1. 75 reyting alarak 37. sırada yer aldı. Alija ise 1.33 reyting ile 45. sırada yer aldı. AB gurubunda ise Ufak Tefek Cinayetler 12.45 reyting ile 1. olurken, Kadın 7.95 reyting ile 2. oldu. EDHO ise 5. olurken, ABC’de ise Ufak Tefek Cinayetler 10.56 reyting ile 1. olurken, Kadın 9.2 reyting ile 2. oldu. EDHO ise 3. oldu.

[saritext]Survivor 2018 Tam Kadro İçin Tıklayınız![/saritext]

Salı günü reytinglerinde görüldüğü gibi geçen hafta Kadın ve Ufak Tefek Cinayetler liderliği ele geçirmiş durumda. EDHO kaybettiği liderliği almak için bir hafta daha beklemek zorunda. Kızlarım İçin ise finale adeta koşuyor. 3 reytingler ile final yapacağı konuşulan dizinin 1 reytinglerde yayınlanmaya devam etmesi ise elde kalan bölümlerin bitmediği yorumlarına neden oldu. Alija ise zaten 6 bölümlük bir dizi olduğundan finali belli olduğundan izleyicide yeterli ilgiyi görmedi. 6 Şubat reyting sonuçları 7 Şubat saat 10.00’dan sonra açıklanacak. Sonuçlara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

[mavitext]2018 Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

6 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları!

6 Şubat reyting sonuçları açıklandı. Total’de Kadın, AB ve ABC’de ise Ufak Tefek Cinayetler ilk sırada yer aldı ve zirvenin keyfini çıkardı. Geçen haftaya göre EDHO’nun yokluğunda reytinglerini yükselttiler.

Etiketler: 6 şubat kadın reyting sonuçları 6 şubat kızlarım için reyting sonuçları 6 şubat salı reyting sonuçları 6 şubat ufak tefek cinayetler reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL