7 Ekim 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları, Kuruluş Osman, Sadakatsiz!

7 Ekim 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları, Kuruluş Osman, Sadakatsiz!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

7 Ekim 2020 Çarşamba reyting sonuçları güçlü bir mücadeleye tanıklık etti. 7 Ekim Çarşamba reyting sonuçları, hangi dizi zirvede? 7 Ekim 2020 Çarşamba reytingleri!

7 Ekim 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

7 Ekim Çarşamba reyting sonuçlarında yeni bir dizi ekranlara gelirken Kuruluş Osman ise yeni sezon açılışını yaptı. Günün diğer dizileri ise Benim Adım Melek, Doğduğun Ev Kaderindir ve Sen Çal Kapımı’dır. Toplamda 5 dizi reyting sonuçları için mücadele verdi. Reytinglerin kızıştığı Çarşamba gününün reyting sonuçları merak ediliyor.

7 Ekim 2020 Çarşamba Reytingleri

7 Ekim 2020 Çarşamba reyting sonuçlarında şüphesiz en iddialı yapım Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman. Ancak Kanal D’de ekranlara gelen yeni dizi Sadakatsiz reytingleri de çok merak ediliyor. Kuruluş Osman’ın tahtı sallanacak mı, Sadakatsiz reytinglerde zirveyi alacak mı soruları günün önemli gelişmeleri arasında. İzlenme oranları hangi dizi arttıracak, 7 ekim 2020 Çarşamba reyting sonuçlarına hangi yapım damga vuracak? İşte 7 ekim 2020 dünün reyting sonuçları.

7 Ekim 2020 Çarşamba Dünün Reytingleri

Yeni Sezonuna başlayan Kuruluş Osman dizisini pusuda bekler gibi bekleyen yeni dizi Sadakatsiz reytingleri etkileyebilecek mi? Bu şuan tam anlamıyla muamma. Ancak Sadakatsiz dizisinin kanalı ve yapımcısı dizinin gününü Çarşamba olarak belirlemesi diziye güvendiklerinin bir göstergesi. Kuruluş Osman gibi güçlü bir yapımın ekranlara geldiği Çarşamba gününe yeni bir dizinin konması büyük bir risk. Tabi kanal ve yapım şirketi Sadakatsiz dizisine güvenmese böyle bir seçim yapılmazdı diye düşünüyoruz. Gelelim 7 ekim 2020 Çarşamba reyting sonuçlarına.

7 Ekim Çarşamba Reyting Sonuçları

7 ekim 2020 Çarşamba reyting sonuçları 8 ekim Perşembe günü saat 10.00 – 11.00 arasında paylaşılacaktır. Resmi sonuçlar yayınlandığında haberimize eklenecektir.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL