7 Eylül 2020 Reyting Sonuçları, Efsane Rekabet Başladı!

7 Eylül 2020 Reyting Sonuçları, Efsane Rekabet Başladı!

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

7 eylül 2020 pazartesi sezon dizileri yeni bölümlerine başladı. Efsane diziler yeniden sahnede. Reyting sonuçları kaldığı yerden devam ediyor. 7 Eylül 2020 reyting sonuçları, hangi dizi zirveye oturdu?

7 Eylül 2020 Reytingleri

7 eylül 2020 pazartesi günü Çukur, Yasak Elma, Sefirin Kızı yeni sezona başlarken onlara Gençliğim Eyvah dizisi eşlik edecek. 4 dizi pazartesi gününün reyting skalasında en üstte olmak için yarışıyor. 4 diziye TV8 ekranlarında gösterilen MasterChef yarışması da ekleniyor. Uzun süre ekranlarda olmayan sezon dizilerinin nasıl bir reyting alacakları merak konusu.

Günün şüphesiz en iddialı yapımı Çukur dizisi. Çukur’u Sefirin Kızı takip ediyor. Yasak Elma dizisi de hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip ki bunu dizinin sosyal medya hesaplarındaki izlenme oranlarından kolaylıkla anlayabiliyoruz. 3 dizi de gayet güçlü yapımlar. Hem hikayeleri hem de oyuncu kadroları açısından güçlü projeler. Pandemiden dolayı uzun bir tatilden sonra dizilerin ekranlara nasıl döneceği bizleri de meraklandırıyor. Hangi dizi ne kadar izlenme oranına sahip olacak, 7 eylül pazartesi reytinglerde hangi dizi zirveye oturacak?

7 Eylül 2020 Reyting Sonuçları

7 eylül pazartesi gününün en iddialı yapımı Çukur demiştik. Çukur’un Pazartesi ekranlara gelecek olan yeni bölümünde Yamaç’ın büyük sırrı ortaya çıkıyor. Cumali babasını Yamaç’ın öldürdüğünü öğreniyor. Yamaç’la yüzleşen Cumali onu kahvede vuruyor. Bu ve bunun gibi önemli sahneler Çukur’un izlenme oranlarını şüphesiz arttıracaktır. Yine diğer taraftan Sefirin Kızı ve Yasak Elma’da da ilginç sahneler sevenlerini bekliyor. Reytinglerde ciddi bir rekabet bizleri bekliyor ve bekleyecek. Pazartesi günü haftanın en iddialı dizilerinin yayınlandığı gün. 7 Eylül 2020 Pazartesi reyting sonuçları 8 eylül Salı saat 10.00 da belli olacak. resmi sonuçlar açıklandığında aşağıya eklenecektir. Bizi takipte kalın…

  • 1- Çukur 6,04
  • 2- MasterChef 5,68
  • 3- Yasak Elma 5,17
  • 5- Sefirin Kızı 4,80,

Etiketler: 7 eylül 2020 pazartesi reytingleri 7 eylül 2020 reyting sonuçları 7 eylül pazartesi reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL