7 Haziran 2019 Cuma Yayın Akışı, Tüm Kanalların Yayın Akışları

7 Haziran 2019 Cuma Yayın Akışı, Tüm Kanalların Yayın Akışları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tüm dizilerin sezon finali yaptığı şu günlerde kanalların kimisi yaz dizileri ile ekranlara gelirken kimi kanallarda değişik programlarla seyircisine güzel bir seyir keyfi tattırmaya çalışıyor. Bu anlamda sekizler kanalların yayın akışları merak ediyorlar. Hangi kanalda hangi dizi veya sinema filmi var? 7 Haziran 2019 cuma yayın akışları yazımızın devamında.

Sezon dizileri mayıs ayı ile beraber sezon finali yaparak tatile girdi. Yaz dizileri ise haziran sonu gibi ekranlara gelmeye başlayacak. Şu anda kanallar özellikle akşamları sinema filmleri, yarışma programları eski dizilerin tekrar yayınları ile sen işlerini karşısına çıkıyor. Yaz tatilinde akşam ne izleyeceğim diye düşünen seyirciler için bu yazımızı hazırladık. 7 Haziran cuma kanalların yayın akışları hangi kanalda hangi programlar var detaylar yazımızda. Yayın akışı tüm kanallar bugün neler var?

7 Haziran 2019 Cuma Star TV, ATV Yayın Akışı

İsterseniz Star TV ile başlayalım. Star TV’de 7 Haziran cuma günü akşam kuşağında saat 20.00 da yabancı sinema Misilleme var. Saat 22.00 da İstanbullu Gelin’in tekrar bölümü ekranlara gelecek. Gece 0120 değilse Kuzgun dizisinin tekrarı seyirciyle buluşacak. ATV ekranlarında 7 Haziran 2019 cuma günü akşam kuşağında saat sekizde ile Oflu Hoca Trakya’da isimli sinema filmi ekranlara geliyor. 21.50 de X-Man 2 filmi seyirci ile buluşacak.

7 Haziran 2019 Cuma Fox Tv, Kanal D Yayın Akışı

Fox TV ekranlarında saat sekizde Badem Şekeri isimli dizinin tekrar bölümü ekranlara gelirken saat 22.15 te Cem Yılmaz’ın filmi Arog yayın akışında yer alacak. Kanal D ekranlarında ise saat sekizde Angry Birds isimli animasyon filmi seyirci ile buluşacak. Saat 22.15 te Arka Sokaklar tekrar bölümü ekranlara gelecek.

7 Haziran 2019 Cuma TRT1, TV8 Yayın Akışı

Trt1de saat 8’de dengi dengine isimli yeni dizi ekranlara gelirken saat 00.35 Tabula Rosa isimli sinema filmi seyirci ile buluşacak. TV8 ekranlarında ise saat sekizde Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölümü ile ekranlarda olacak. saat 0015 de Survivor Ekstra canlı yayını ile evlerimize konuk olacak.

Anahtar kelimeler; bugun tv yayin akisi, haftalık tv yayın akışı, kanal d yayın akışı, star yayın akışı, yayın akışı film, yayın akışı program rehberi, show yayın akışı, trt 1 yayın akışı

Etiketler: 7 haziran 2019 cuma yayın akışı 7 haziran cuma hangi dizi var 7 haziran yayın akışı yayın akışı tüm kanallar bugün


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL