7 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları? Diriliş mi Sen Anlat Karadeniz mi?

7 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları? Diriliş mi Sen Anlat Karadeniz mi?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Çarşamba günleri reytingleri büyük çekişmeye neden oluyor. Özellikle Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul’daki bu çekişme çarşamba günlerine damga vurmuş durumda. Geçen hafta bir miktar gerileme gözlenen Sen Anlat Karadeniz bu hafta ne yapacak? Totalde liderliği kaptıran Diriliş Ertuğrul liderliği geri alabilecek mi? Yeni dizi Börü bu hafta ne yapacak? 7 Mart Çarşamba reyting sonuçları açıklandığında yazımızda bulabilirsiniz.

7 Mart Çarşamba Reyting Sonuçları? Diriliş mi Sen Anlat Karadeniz mi?

Çarşamba günleri reytinglerinde liderlik Totalde Sen Anlat Karadeniz, AB ve ABC gruplarında ise Diriliş Ertuğrul’da bulunuyor. Geçen haftalarda Sen Anlat Karadeniz ABC grubunda Diriliş Ertuğrul ile neredeyse aynı reytinglere ulaşmış ancak 28 şubat reytinglerinde ABC ciddi bir gerileme yaşadı. Yaklaşık 4 puan geriledi. Sen Anlat Karadeniz sadece ABC’de değil Total ve AB gruplarında da bir düşüş yaşadı. Bunun benim düşünceme göre 2 nedeni bulunuyor.

Sen Anlat Karadeniz her bölümü ile izleyiciyi kendisine çekmeyi başarmıştı. Geçen haftaya kadar da sürekli yükselişe geçmişti. Geçen hafta yaşanan düşüklüğün nedeni olarak ilk neden artık hikayenin izleyiciyi sıkmaya başlaması olarak gösterebiliriz. Zira izleyiciler son bölüme kadar Nefes’in şiddeti ve Yiğit’in kaçırılması olayını izliyor ve artık sıkılmış durumdalar. Dizide Yiğit’in annesine kavuşması ve ondan sonra da ne olacaksa farklı hikayeler görmek isteyen izleyici 2. neden olan Börü ve Diriliş Ertuğrul dizisine kaymış gözüküyor.

[saritext]2018-2019 Yılı Başlayacak Diziler İçin Tıklayınız![/saritext]

Börü hikayesi ile izleyiciyi kendisine bağlayan mini bir dizi. Star Tv bu konuda bir ilki başarmış durumda. Diğer tarafta Diriliş Ertuğrul’un son bölümleri ise nefesleri kesiyor. Bu durumda ister istemez Sen Anlat Karadeniz’den sıkılan izleyicileri diğer yapımlara kaydırıyor. Çarşamba günü yayınlanan günlük dizilerde ise ATV ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisinin yükselişi göze çarptı. Beni Affet düşüşe geçerken, Adını Sen Koy yükselişini devam ettiriyor. Kanal 7 dizileri ise aynı sıralamalarda bulunuyor. TV 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz ise bu sene Onur Büyüktopçu ile reytinglerde çok farklı bir durumda ve her geçen gün yükselişine devam ediyor.

7 Mart 2018 reytinglerine bakmadan önce geçen haftanın reytinglerine bakacak olursak; Sen Anlat Karadeniz totalde 19.25 reyting ile 1. sırada yer alırken, Diriliş Ertuğrul ise 15.13 reyting ile 2. sıradaki yerini korudu. Börü ise 4.79 reyting ile 6. sırada bulunuyor. AB grubunda ise Diriliş 20.07 reyting ile 1. sırada yer alırken, Sen Anlat Karadeniz 12.67 reyting ile 2. sırada yer alıyor. ABC grubunda ise Diriliş 19.15 reyting ile 1. olurken, Sen Anlat Karadeniz 14.15 reyting ile 2. sırada yer aldı. 7 Mart Çarşamba reyting sonuçları açıklandığında yazımızda bulabilirsiniz.

[mavitext]Yasak Elma Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

7 Mart Çarşamba Reyting Sonuçları?

Sen Anlat Karadeniz totalde ilk sıradaki yerini korurken diğer gruplarda 2. sırada yer aldı. Diriliş Ertuğrul totalde 2. olurken diğer gruplarda 1. oldu. Sen Anlat Karadeniz’in total ve ab grubundaki kan kaybı bu haftada devam ederken ABC grubunda bir miktar yükseldi. Diriliş Ertuğrul ise tüm gruplarda yükselişe geçti. Börü dizisi ise geçen haftaki performansından çok uzaktı.

Total Grubu Reytingleri:

AB Grubu Reytingleri:

ABC Grubu Reytingleri:

Etiketler: 7 mart 2018 diriliş reytingleri 7 mart 2018 reyting sonuçları nasıl 7 mart 2018 sen anlat karadeniz reytingleri 7 mart çarşamba reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL