Eşkiya 7 Nisan Salı Edho Var mı Yok mu? EDHO Neden Yok?

Eşkiya 7 Nisan Salı Edho Var mı Yok mu? EDHO Neden Yok?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7 Nisan Salı Var mı Yok mu? EDHO Neden Yok? Atv’nin Salı akşamları yayınlanan ve reytinglerde üst sıralarda yer bulan dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7 nisan neden yok?

Beş sezondur yayında olan EDHO ülkemizde de görülen corono virüsünden etkilenmeyen nadir dizilerden birtanesi. EDHO’nun çekimleri, corono virüsüne rağmen yapımcısının, dizi setinde aldığı üst düzey önlemlerle hız kesmeden devam ediyor. Ve her salı ara vermeden izleyicisiyle buluşuyor. Peki bu akşam 7 nisan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO neden yok?

En son bölümü geçen hafta yayınlanan dizide neler yaşanmıştı, hatırlayalım. Hızır’ın herkesten sakladığı gizli planı Hızır Aliyi sinirlendirmisti ve bundan Alparslan’ı sorumlu tutmuştu. Nasuh Kepelilerle işbirliği içine girmis ve kaptırdığı paralar karşılığında Çakırbeylilere karşı birlik olmuşlardı. Feyyaz ikili oynamaya devam etmisti. Alparslan riskli olan herkesi korumak için onları biran önce güvenli bir yere göndermek istemişti. Bu arada Feyyaz yakalanarak onunla ilgili son kararı verecek olan Hızır’a teslim edilmişti.

Nasuh’u ele geçirip, öldüren Hızırbeyliler, İlyasın doğmamış çocuklarını ise kaybetmislerdi. Dizideki bir diğer gelişmede, daha önce Kurtlar Vadisi dizisindeki rolu ile beğenilen Ali Sürmeli’ de , Kimsesiz Doğan Baba rolüyle EDHO’ya katılıyor.

Bütün bu gelişmeler ışığında EDHO izleyicisi yeni bölümü sabırsızlıkla beklerken , yeni bölüm tanıtımı yapılmaması , fragman yayınlanmaması üzerine izleyici Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 7 Nisan Salı akşamı neden yok diye arama motorlarına yazmaya başladı. EDHO Berat Kandili münasabetiyle Nihat Hatipoğlu ile Berat Kandili Özel Programının ekranlara gelecek olmasından dolayı bu akşam yayınlanamayacaktır. 14 Nisan Salı akşamı yeni bölümüyle izleyici ile buluşacaktır.

Etiketler: 7 Nisan EDHO Neden Yok Eskiya 7 nisan yeni bölüm ne zamn yayinlanacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL