7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Farkı

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Farkı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çarşamba günleri en çok reytinglerin olduğu günler arasında bulunuyor. Bugün iki dizi arasında geçen hafta ile kıyasıya bir rekabette başlamış oldu. Geçen hafta Sen Anlat Karadeniz’in yaptığı atak sonrası 7 Şubat reytingleri de büyük önem kazandı. Diriliş Ertuğrul Total’de vermiş olduğu liderliği bu hafta alacak mı? Yoksa Sen Anlat Karadeniz başka gruplarda da yükselişe geçecek mi? Tüm bu sorular ve 7 Şubat Çarşamba günü reytinglerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş

Çarşamba günleri kaybeden dizi kuşkusuz Meryem oldu. Geçen sene Meryem dizisi adeta liderliğin keyfini sürüyordu. Ancak Diriliş Ertuğrul’un yayına başlaması ile birlikte Meryem dizisi ikinciliğe geriledi. Ancak 5-6 reyting bandında da olsa yoluna devam ediyordu. Ancak öyle bir dizi geldi ki Meryem’i 2-3 reytinglere itmekle kalmadı reytingleri zaten kötü olan Babamın Günahları’na final yaptırmış oldu. Bir de 20 reytinglere kadar ulaşan Diriliş Ertuğrul’un 3-4 reyting birden gerilemesine neden oldu. Sen Anlat Karadeniz Diriliş Ertuğrul’u geri itmekle kalmadı Total’de geçen hafta Diriliş Ertuğrul’a liderliği de kaybettirdi. Peki bu hafta ne olacak?

7 Şubat reyting sonuçlarına bakmadan önce geçen haftanın reytinglerini kontrol edersek; Sen Anlat Karadeniz Total’de 16.75 reyting ile 1. olurken, Diriliş Ertuğrul ise 14.94 reyting ile 2. sırada yer aldı. Meryem dizisi ise 3.13 ile 14. sırada yer aldı. AB grubunda ise Diriliş Ertuğrul 18.28 ile 1. sırada yer alırken, Sen Anlat Karadeniz 9.76 reytinge ulaşarak 2. sıraya yerleşti. Meryem dizisi ise 2.58 ile 14. sırada yer aldı. ABC grubunda ise Diriliş Ertuğrul 18.17 ile 1. olurken, Sen Anlat Karadeniz 13.07 ile 2. sırada yer aldı. Meryem ise çok kötü bir reytinge sahip oldu.

[mavitext]2018 Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Görüldüğü gibi Çarşamba günleri Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul rekabeti kıyasıya devam ederken, Meryem dizisi için ise artık yolun sonuna gelinmiş bulunuyor. Dizi yakın bir zamanda final yaacaktır. Kanal D’nin elinde bir kaç dizi projesi bulunuyor. Bu dizilerden biri ile Çarşamba günleri şansını deneyecektir. Ancak Sen Anlat Karadeniz ile Diriliş Ertuğrul’un karşısına dizi çıkarmak zor olacak. 7 Şubat reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçlar 8 şubat saat 10.00’dan sonra açıklanacaktır. Yazımızın devamından takip edebilirsiniz.

[saritext]Hangi Dizi Ne Kadar Reyting Alıyor? 2018 Yılı Reytingleri! Tıklayınız![/saritext]

7 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları!

7 Şubat reyting sonuçları açıklandı. Sen Anlat Karadeniz Total’de kendi rekorunu da egale ederek 18.44 reyting ile 1. oldu. Diriliş Ertuğrul ise 14.62 reyting ile 2. oldu. AB grubunda ise Diriliş Ertuğrul 19.07 reyting ile 1 puan yükselerek 1. olurken, Sen Anlat Karadeniz 11.98 reyting ile 3 puan yükselerek 2. oldu. ABC grubunda ise Diriliş Ertuğrul 19.21 ile 1. olurken, Sen Anlat Karadeniz 15.85 ile 2. oldu. Sen Anlat Karadeniz’in tüm gruplarda yükselişi devam etti. Diriliş Ertuğrul ise Total’de geçen haftaya göre aynı reytingi alırken, AB ve ABC gruplarında bir miktar yükseldi.

[saritext]8 Şubat Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 7 şubat çarşamba reyting sonuçları 7 şubat sen anlat karadeniz reytingleri diriliş 7 şubat reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL