7 Şubat 2019 Perşembe Reytingleri; Tek Yürek İzlendi mi, Reytingleri Nasıl?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

7 Şubat 2019 günü yeni bir dizinin başlaması ile daha da heyecanlı bir hale geldi. Tek Yürek dizisi bundan böyle reyting sonuçlarında Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Bizim Hikaye ve Çarpışma ile mücadele edecek. Peki 7 Şubat Perşembe reytingleri nasıl sonuçlandı?

Bir Zamanlar Çukurova günü tartışmasız lider dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncu kadrosu, hikayesi ve performans kalitesi ile izleyenleri gerçekten de 1970’ler Adana’sına götürüyor. Dizinin çekim tekniği, kullanılan araç ve gereçler oyuncuların başarılı performansı ile birleşince elbette ortaya muhteşem bir dizi çıkıyor.

İtiraf etmeliyim ki ben Bir Zamanlar Çukurova izleyicisiyim. J Dizinin insanı içine çeken bir atmosferi var. Tabi bu ilgi dizinin çizgisini koruduğu sürece devam edecektir. Uzatmadan, tadında bitirilirse çokta güzel olur kanaatindeyim. Diğer taraftan Avlu ve Bizim Hikaye reytinglerinde düşüşler yaşamaktalar. Günün abi dizisi Bizim Hikaye 56. Bölüm ile ekranlara geldi.

Günün en eski dizisi olan Bizim Hikaye ilk günkü reyting başarısını ne yazık ki sürdüremiyor. Ab de 6. ABC1’de 8. Ve Totalde ise 4. Olan Bizim Hikaye belli bir seyirci kitlesine sahip. Ancak bu kitle ne yazık ki artmıyor. Avlu’da da aynı manzarayı görebiliyoruz. Çarpışma ise geçtiğimiz hafta AB, ABC1 ve Total’de sırası ile 3-4-14.sırada yer aldı. Diğer dizilere oranla daha iyi bir performansı var. Aynı zamanda sosyal medya da hit olan bir dizi Çarpışma. Peki 7 Şubatta ilk bölümü ile ekranlara gelen Tek Yürek dizisi dengeleri değiştir mi?

7 Şubat 2019 Perşembe Reytingleri

Reytinglerde Bir Zamanlar Çukurova yine zirve tahtında kendisine yer buldu. Bizim Hikaye ve Avlu dizileri Tek yürek’in de ekranlar gelmesi ile bir nebze de olsa hit ve reyting kaybı yaşadı. Çarpışma ve Tek Yürek kapışması 7 Şubat 2019 Perşembe reytinglerine damga vurdu. İşte sonuçlar…

Etiketler: 7 Şubat 2019 Perşembe reytingleri 7 şubat tek yürek izlendi mi tek yürek dizisi reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL