8 Ağustos 2019 Pazar Reyting Sonuçları, Aşk Ağlatır mı Elimi Bırakma mı?

8 Ağustos 2019 Pazar günü yeni bir dizi yayın hayatına başlarken bir sezon dizisi de yeni sezona start veriyor. Bu diziler Aşk Ağlatır be Elimi Bırakma dizileri. Reyting sonuçları nasıl gerçekleşecek, hangi dizi reytinglerde zirveyi alacak? Merakla beklenen sorunun cevabı yazımızın detaylarında. 8 Ağustos 2019 Pazar Reyting Sonuçları, Aşk Ağlatır mı Elimi Bırakma mı?

Aşk Ağlatır dizisi Show Tv ekranlarında MF Yapım’ın yapımcılığında ve Gökçe Usta’nın yönetmenliğinde ekranlara gelen bir yapım. Dram ve aşk türünde izleyici ile buluşan dizinin reytingleri çok merak ediliyor. Elimi Bırakma ile kıran kırana bir reyting yarışı sürdürecek. Yeni diziler için ilk yayın bazen dezavantaj olsa da bazen de avantaj olabiliyor. Sevilen oyuncular ile ve iyi yapılan reklamla yeni bir dizi reytinglerde başarı elde edebiliyor.

Tabi güçlü bir yapımla yarışırsa bu durum bazen dezavantaj olabiliyor. Burada da yeni dizilerin gününü çok iyi seçmek gerekiyor. Aşk Ağlatır dizisi oyuncuları açısından gençlerin ilgi odağı olabilecek bir yapım. Sevilen bir çok oyuncu dizide yer alıyor. Mesela Avlu dizisinden tanıdığımız Deniz Can Aktaş, Bizim Hikaye dizisinden tanıdığımız Yağız Can Konyalı Aşk ağlatır dizisinin favori oyuncuları. Her iki oyuncu da performansları ile göz dolduran genç oyuncular. Bu ayrıntılar reytingleri etkileyecektir.

Elimi Bırakma dizisi 2.sezonu ile ekranlarda olacak. Dizi 8 ağustos pazar günü 44. bölümü ile izleycisi ile buluşacak. Gelen bilgilere göre Elimi Bırakma yeni sezonda yeni bir hikaye ile ekranlarda olacak. Bazı karakterler diziye veda ederken yeni oyuncular da diziye giriş yapacak. Aslında geçtiğimiz sezonda iyi bir başlangıç yapan dizi sonlara doğru reytingleri düşürmüştü. Yeni sezonda eski izleyicisini yeniden toplamaya çalışacak. Bu durum Aşk Ağlatır dizi karşısında bir dezavantaj. İzlenme oranlarını arttırmak için hikayenin ters köşe ve izleyicide şok etkisi yapması gerekiyor.

8 Ağustos 2019 reyting sonuçları, hangi dizi izlendi?

Elimi Bırakma dizisi yeni sezona bomba bir bölümle star verecek. Yeni bölümden bazı detaylar paylaşalım. Azra ve Cenk’in en mutlu günlerini karanlığa döndüren gerçekler onları acı içerisinde bırakır. Cenk’in aldığı büyük karar hem Çelen ailesi için hem de Azra için yeni bir dönem başlatacaktır. Acıları ile yoğrularak büyüyen Azra, yeniden ayağa kalktığında hayatın ona nasıl sürprizler hazırladığını bilmemektedir. Reyting sonuçlarında Elimi Bırakma zirveyi görecek mi?

Aşk Ağlatır dizisi konusu kısaca şöyle; Aşk Ağlatır dizisinde taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin, vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor. Genç oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesi ile reytinglerde zirve adaylarından birisi olan Aşk Ağlatır pazar günlerinin favori yapımı.

8 Ağustos 2019 reyting sonuçları

Resmi sonuçlar 9 ağustos pazartesi günü saat 10.00 da açıklanacak. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz aşağıya eklenecektir. Sizce hangi yapım zirveyi alır, haydi yorumlamaya…