8. Gün 2. Bölüm Özeti Fragmanı? 26 Mart Fragmanı!

8. Gün 2. Bölüm Özeti Fragmanı? 26 Mart Fragmanı!

Yazar: Emre 8. Gün

Atv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanmaya başlayan 8. Gün ilk bölümü ile ekranlara gelirken dizinin 2. bölümü merak konusu oldu. 8. Gün dizisinde mutlu bir hayat sürerken bir anda hayatı değişen Bahar’ın nasıl değiştiğine de şahit olacağız. Peki 8. Gün 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 8. Gün 2. bölüm özetinde neler olacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

8. Gün 2. Bölüm Özeti? 

8. Gün Atv ekranlarında pazartesi günleri ekranlara geliyor. İlk bölümü ile heyecan dolu anların yaşanmasına neden olan dizinin 2. bölümününde de aksiyon ve heyecanın eksik olmayacağını düşünüyorum. Bahar eşi Ahmet ile çok mutlu bir hayat sürmektedir. Üstelik Ahmet’den bir çocuğu olacaktır ancak bunu Ahmet’e söylemek için sürpriz yapacaktır. Bahar’ın bu mutluluğu kısa sürer. Annesinin ölüm haberini alır ve perişan olur.

Başarılı bir yazılım mühendisi olan Şehnaz çalıştığı şirkette milli jet yazılımını tamamlamış ve şirket çalışanları tarafından da çok sevilmektedir. Şehnaz yazılımı aktif hale getirecekken bir sorunla karşılaşır bu durum Şehnaz’ı şüphelendirir ve araştırmalarında yazılıma sızıldığını fark eder. Bu durum tek kurşun atmadan ülkeyi ele geçirmeyi başaracakları anlamına gelir. Şehnaz bu duruma engel olmaya çalışırken şirkete sızan adamlar tarafından tuzağa düşürülür.

Şehnaz’ın ölmesi tüm ülkede şok etkisi oluştururken, Bahar başta annesinin öldüğüne inanmasa da sonradan kabul etmek zorunda kalır. Şehnaz’ın ölümüne neden olanlar şimdi Bahar’ın peşindedirler ve ona en büyük kabusu yaşatırlar. Bu karanlık adamların başında Ozan vardır. Tüm hayatı alt üst olan Bahar için artık yolun sonu gözükmüştür. Bu sefer de karşısına eski bir mafya eskisi çıkar. Bundan sonrası için Bahar için artık eskisi gibi olmayacaktır.

8. Gün 2. bölüm özeti henüz açıklanmadı. Ancak dizide Bahar’ın mutlu ve cici kız profilinden daha sert ve intikam odaklı bir profile döneceğini düşünüyorum. Bu arada Bahar’ı zor durumda bırakan Ozan’ın da zaman için kalbi ile aklı arasında kalbini seçeceğini ve Bahar’a aşık olacağını düşünüyorum. Sonrasında Ozan’ın Bahar ile birlikte hareket edeceğini de söyleyebiliriz. Bir diğer konu ise Şehnaz’ın gerçekte ölüp ölmediği konusu benim düşüncem ölmediği yönde bakalım ortaya çıkacak mı? Siz ilk bölümünü izlediğiniz 8. Gün dizisini nasıl buldunuz?

8. Gün 2. (26 Mart) Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 8. gün 2. bölüm özeti 8. gün 26 mart fragmanı 8. gün 26 mart neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL