8. Gün Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Belli Oldu mu?

8. Gün Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Belli Oldu mu?

Yazar: Emre 8. Gün

Ay Yapım’ın iddialı projesi 8. Gün ocak ayında ekranlara gelmeye hazırlanırken dizinin çekim yeri de merak konusu oldu. 8. Gün çekim adresi nerede? Çekim yerleri belli oldu mu? Tüm bu bilgiler yazımızda…

8. Gün Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Belli Oldu mu?

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın senaryosunu Volkan Sümbül ve Toprak Karaoğlu’nun yaptığı dizi 8. Gün aksiyon-dram içerikli bir dizi olacak. Dizinin başrollerinde daha önce Hayat Şarkısı isimli dizide rol alan başarılı ve güzel isim Burcu Biricik ile anlaşıldığı erkek oyuncu içinse son olarak Ateş Böceği dizisinde başrol oynayan Seçkin Özdemir ile anlaşıldığı konusunda iddialar bulunuyor.

8. Gün dizisinin çekim yerleri henüz açıklanmazken dizinin İstanbul ve çevre illerde çekileceği konuşuluyor. Diziler genel olarak İstanbul ve çevresinde çekilirken İstanbul’da sahil kesimleri ve tarihi mekanlarda da çekimler yapılıyor. Çekim yerleri çekilecek bölüme göre değişirken hava şartları ve trafikte önem kazanıyor.

8. Gün isim değişikliği yapmazsa güzel ve dikkat çekici bir isim bulmuş. Daha şimdiden acaba 8. Günde ne oldu? Neyin 8. Günü? gibi bir çok soru akla geliyor ve insanları merak içerisinde bırakıyor. Dizinin aksiyon ve dram içerikli olduğunu düşünürsek o gün bir kişi ölmüş olabilir. Dizide Burcu Biricik ile kesin anlaşmaya varıldığı diğer oyuncular için cast çalışmasının devam ettiği gelen bilgiler arasındadır.

[mavitext]8. Gün Konusu ve Oyuncu Kadrosu! Tıklayınız[/mavitext]

Etiketler: 8. gün çekim adresi nerede 8. gün nasıl bir dizi 8. gün nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL