8. Gün Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

8. Gün Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Yazar: Emre 8. Gün

Ay Yapım’ın üstleneceği dizi 8. Gün’ün Ocak ayında ekranlara geleceği konuşuluyor. Cast çalışmaları devam eden dizinin yönetmenliğini Hiral Saral yaparken, senaryosunu Volkan Sümbül, Toprak Karaoğlu yazıyor. Dizinin çekim yeri ve belli olmamakla birlikte aksiyon içerikli bir dizi olacak. Dizinin konusu ise etkileyici bir baba kız hikayesi olacak. Baba rolü için adı İnsanlık Suçu dizisinde geçen Musa Uzunlar’a teklif götürüldü. Dizinin kadın başrol oyuncusu konusunda büyük oranda anlaşıldığı, daha önce Şeref Meselesi, Hayat Şarkısı gibi dizilerde başarılı performansı ile dikkat çeken oyuncu Burcu Biricik ile anlaşıldığı iddia edildi. 

Yaz aylarına damgasını vuran ve adından sıkça söz ettiren yakışıklı ve başarılı oyuncu Seçkin Özdemir’in kulislerde Ay Yapım ile görüştüğünü dile getiren Milliyet yazarı Ali Engin, Ateş Böceği dizisi bittikten sonra Ay Yapım’ın ünlü oyuncunun peşine düştüğünü iddia etti. Seçkin Özdemir’in ise kulislerde ekrana sağlam bir proje ile dönmek istediği ve ara vermek istemediği konuşuluyormuş. Sosyal medyada da bu şekilde ikiliyi yakıştırıyorlarmış. Bakalım ikili karşımıza bir arada çıkabilecek mi?

8. Gün Dizisi Oyuncu Kadrosu!

Burcu Biricik (Bahar) Kimdir?

1989 yılında Antalya’da dünyaya gelen güzel oyuncu, Ege Üniversitesi Arkoloji Bölümü’nde okurken bir taraftan da belediyenin tiyatro çalışmalarına katıldı. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasında Akdeniz Güzeli seçildi. Düşman Kardeşler dizisinde rol alan oyuncu izleyici tarafından ilk tanınmışlığını Beni Böyle Sev dizisi ile sağladı. Daha sonra Ulan İstanbul dizisinde rol alan oyuncu 2014 yılında Şeref Meselesi dizisinde rol aldı. Oyuncunun izleyicilerden beğeni topladığı dizi ise Hayat Şarkısı oldu.

[mavitext]Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisi Oyuncu Kadrosu! Tıklayınız[/mavitext]

Buğra Gülsoy (Ozan) Kimdir?

1982 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Doğu Akdeniz Mimarlık bölümünü bitirdi. Açık Tiyatro ile ilk oyunculuk eğitimine başlayan oyuncu Güneşi Gördüm, Bana Artık Hicran De, Fatmagül’ün Suçu Ne? Kuzey Güney, Aşk Yeniden, Acı Tatlı Ekşi projelerinde rol aldı. Dizide Burcu Biricik ile partner olacak.

Seçkin Özdemir Kimdir? ( Kadroda Bulunmuyor)

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Radyo Televizyon program sunucusu, dizi ve sinema oyuncusu ve dj’dir. Oyuncu Kocaeli Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden eğitim aldıktan sonra Al Yazmalım, Racon, Aşk Acısı, Kiralık Aşk ve Ateş Böceği dizilerinde rol aldı.

[mavitext]8. Gün Nerede Çekiliyor? Tıklayınız[/mavitext]

Musa Uzunlar (Hayati) Kimdir?

1959 yılında Antalya’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Haliç ve Yeditepe Üniversitelerinde eğitmenlik yapmaktadır. Kurtlar Vadisi Pusu’da İskender Büyük karakteri ile büyük ilgi gördü. 2012 yılında Şubat, 2014 yılında Poyraz Karayel dizilerinde rol aldı.

Ayça Bingöl Kimdir? (Anlaşma Sağlanamadı)

1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bankacı bir anne, matbaacı bir babanın kızıdır. Tiyatrocu Ali Gökmen Altuğ ile evlenmiştir. 2 kızı vardır. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Cemile rolü ile çok beğenildi. Oyuncu bir çok dizi ve sinema filminde rol almış bir çok ödüle layık görülmüştür.

Ceyda Düvenci (Şehnaz) Kimdir?

Ayça Bingöl ile anlaşamayan yapım şirketi Şehnaz karakteri için Ceyda Düvenci ile anlaşma sağladı. 1977 yılında Bursa’da dünyaya gelen Ceyda Düvenci, Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olur. Star Tv’nin güzellik yarışmasında Türkiye 3. ‘sü seçilir ve şöhret kapıları da açılır. Binbir Gece isimli dizide Bennu karakterini canlandırmıştır.

Cem Davran Kimdir?

1964 İstanbul doğumlu olan oyuncu Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunudur. Patron Kim, Yuvam Yıkılmasın, İzmir Çetesi, Bizim Okul, Babam Sınıfta Kaldı, Yedikule Hayat Yokuşu gibi projelerde yer almıştır.

Yiğit Kirazcı Kimdir?

1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Bölümü’nden mezun oldu. Modellik yaptı. Son olarak Seviyor Sevmiyor dizisinde Tuna karakterini canlandırdı.

Hakan Kurtaş Kimdir?

1988 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 1.82 cm boyunda 71 kg ağırlığındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Oyuncu son olarak Dolunay dizisinde Deniz karakterini canlandırmıştır.

Sermet Yeşil Kimdir?

1977 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyuncu Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Gönülçelen, Karadayı, Gülümse Yeter gibi dizilerde rol almıştır.

Pınar Göktaş Kimdir?

1984 yılında Samsun ilinde dünyaya geldi. Pera Güzel Sanatlar’da Tiyatro ve Kamera Önü Oyunculuğu eğitimi aldı. Kavak Yelleri, Sakarya Fırat, Ezel, Benim Hala Umudum Var gibi projelerde yer almıştır.

Siz aksiyon-drama türünde senaryosunun yazıldığı 8. Gün dizisinde Burcu Biricik ile Seçkin Özdemir çiftini yakıştırıyor musunuz? Burcu Biricik’in rol aldığı dizide Burcu Bircik’e kim partner olmalı? Dizide oynamasını istediğiniz başka bir oyuncu var mı?Bu konularda ne düşünüyorsunuz?

8. Gün Fragmanı!

Etiketler: 8.gün burcu biricik 8.gün dizisi konusu 8.gün dizisi oyuncu kadrosu 8.gün dizisi oyuncuları


Yorumlar

  • ayfer kuzgun

    şimdiden 8.gün dizisini merakla bekliyoruz.üç değerli oyuncudan bahsediliyor.seçkin özdemir burcu biricik ve musa uzunlarkesinlikle güzel bir dizi olacaktır.

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL