8. Gün İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

8. Gün İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre 8. Gün

Atv ekranlarında pazartesi günü izleyicisi ile buluşacak olan 8. Gün dizisi merakla beklenirken dizide merak edilen konuların başında dizinin izlenip izlenmediği, tutup tutmayacağı ve reyting sonuçları oldu. Peki 8. Gün dizisi izlendi mi? Tuttu mu? Reyting sonuçları nasıl geldi? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

8. Gün İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı, Ender Mıhlar’ın yaptığı, Toprak Karaoğlu, Savaş Korkmaz, Seda Çalışır’ın senaryosunu yazdığını, başrollerinde Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş’ın yer aldığı 8. Gün Bahar’ın yazılım şirketinde çalışan annesinin uçak kazasında öldüğünü öğrenmesi ile mutlu giden hayatının nasıl kabusa döndüğünü anlatıyor.

8. Gün dizisinde merak edilen en önemli konulardan bir tanesi dizinin izlenip izlenmeyeceği ve reyting sonuçları oldu. Zira bu günde reytingleri yüksek diziler bulunuyor. Çukur pazartesi gününün en çok izlenen dizisi ve her geçen gün reytinglerini artırıyor. Güçlü kadrosu ile kemik bir izleyici kitlesi oluşturan dizinin bu haftaki bölümü de çok heyecanlı ve aksiyon dolu. Bu yüzden bu diziden çok fazla kayma olacağını düşünmüyorum.

[saritext]8. Gün Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Pazartesi yayınlanan diğer dizilerden Söz ise pazartesi ekranlarının en çok izlenen ikinci dizisi oldu. Bu dizininde belli bir kitlesi var. Ancak bazı izleyicilerini Çukur’a kaptırdı. 8. Gün ile birlikte bir kısım izleyicisini kaybedebilir. Pazartesi günü yayınlanan diğer dizi ise Siyah Beyaz Aşk dizisi oldu. Siyah Beyaz Aşk dizisi de belli bir kitleye sahip. Ancak benim düşüncem bir miktar buradan da kaymalar olabilir. 8. Gün dizisinin izlenmesini etkileyecek en önemli konulardan bir tanesi diğer dizilerden gelen trafik olacak.

8. Gün dizisinin izlenmesini sağlayacak en önemli konulardan biri de oyuncu kadrosu ve konusu olacak. Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Ceyda Düvenci, Buğra Gülsoy gibi önemli oyuncuların hayran kitlesi çok fazla. Buradan bir izlenme alacaktır. Diğer mesele ise işlenen konunun son dönemdeki konulara değinmesi ve aksiyon sahnelerinin olması, aile ortamı hem erkek hem kadın izleyiciyi çekebilir. Benim düşüncem dizinin 5-6 reytinglere ulaşabileceği, ancak diğer dizilerden bir izleyici alamazsa daha da ileri gitmeyeceğidir. Daha düşük reyting alırsa dizi çok ilerlemeden final yapabilir. Siz 8. Gün dizisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce dizi tutar mı? İzlenir mi? 

[saritext]8. Gün Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/saritext]

8. Gün Reyting Sonuçları!

Reyting sonuçları açıklandı ve 8. Gün totalde 16., ab ve abc gruplarında 14. sırada yer aldı. 3 reytinge ulaşamadı. 8. gün bu reytingler ile hayal kırıklığı oluşturdu. Kendisinden en az 5-6 reyting bekleniyordu. İkinci hafta reytinglerinden sonra daha net bilgiler oluşacaktır. Bu haliyle devam ederse erken final yapacaktır.

Etiketler: 8. gün izlendi mi 8. gün reyting sonuçları 8. gün tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL