8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları! Bizim Hikaye- Vatanım Sensin- Mehmetçik

8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları! Bizim Hikaye- Vatanım Sensin- Mehmetçik

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Perşembe günleri bir çok izleyicinin ilgiyle takip ettiği diziler bulunuyor. Vatanım Sensin ve Mehmetçik Kut’ül Amare gibi dönem dizilerinin yanında Bizim Hikaye gibi uyarlama dizilerde bulunuyor. Birde Kanatsız Kuşlar ve Siyah İnci gibi Türk yapımı dizilerde yer alıyor. Özellikle Kanatsız Kuşlar ve Vatanım Sensin yurt dışı satışları da olan dizilerimiz arasında bulunuyor. Peki izleyicinin ilgiyle takip ettiği perşembe dizilerinin reyting durumları ne durumda. 8 Şubat Perşembe günü reyting sonuçları açıklandı mı? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları! Perşembe Dizileri

Perşembe günleri dizileri arasında 3 dizi başı çekiyor. Geçen hafta 3 dizi 3 gruba dağılarak herkes bir yeri kapmıştı. Bizim Hikaye Total’de, Vatanım Sensin AB’de, Mehmetçik Kut’ül Amare ise ABC’de lider olmuş ve izleyicilerini sevindirmişti. Kanatsız Kuşlar özellikle Mehmetçik dizisinin ekranlara gelmesi ile birlikte reytinglerde gerileme yaşamıştı. Dizi ilerde yayından kaldırılabilir. Siyah İnci ise 20 bölümü ile gelecek hafta final kararı aldı. Star Tv’nin elinde bir kaç dizi bulunuyor. Avlu, Börü ve Nefes Nefese dizileri yayınlanmayı bekliyor. Bu gün için Börü veya Avlu dizisi gelebilir.

8 Şubat reyting sonuçlarına bakmadan önce geçen hafta reytinglerine bakacak olursak; Bizim Hikaye 9.06 reyting ile 1. sırada yer alırken, Mehmetçik Kut’ül Amare 6.06 reyting ile 2. sırada yer aldı. Kanatsız Kuşlar ise 4.91 reyting ile 5. sırada yer alırken Vatanım Sensin 4.77 reyting ile 7. sırada yer aldı. AB gurubunda ise Vatanım Sensin 8.51 reyting ile 1. sırada yer alırken, Mehmetçik 7.59 reyting ile 2. sırada yer aldı. Bizim Hikaye ise 7. 05 reyting ile 3. sırada yer almış oldu. ABC grubunda ise Mehmetçik 7.45 reyting ile 1. sırada yer alırken, Bizim Hikaye 7.43 reyting ile 2. sırada yer alırken, Vatanım Sensin 3. sırada yer aldı.

[mavitext][/mavitext]2018’de Reyting Rekoru Hangi Dizinin Elinde? Tıklayınız!

Görüldüğü gibi Perşembe reytinglerinde Bizim Hikaye, Vatanım Sensin ve Mehmetçik Kut’ül Amare dizilerinin kıyasıya çekişmesi devam ediyor. Aslına bakılırsa bu dizilerden Bizim Hikaye daha önde gidiyor. Dizi Total’de liderliği kimseye bırakmadığı gibi ABC grubunda da zaman zaman lider oluyor. Bu yüzden perşembe günlerinin lideri olarak Bizim Hikaye gösterilebilir. Bu durum izleyicinin ilgisini ölçme açısından büyük önem taşıyor. 8 Şubat perşembe reyting sonuçları 9 şubat saat: 10.00’dan sonra 15-20 dakika içerisinde açıklanıyor. 8 şubat perşembe reyting sonuçlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

[saritext]2018-2019 Yeni Başlayacak Diziler? Tıklayınız![/saritext]

8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları!

8 Şubat reyting sonuçları açıklandı. Sonuçlarda Total’de Bizim Hikaye 7.29 ile 1. olurken, AB’de Vatanım Sensin 8.55, ABC’ ise 7.80 ile 1. oldu. Mehmetçik Kut’ül Amare ise bu hafta da düşüş yaşadı ve hiç bir grupta birinci olamadı. Yuvamdaki Düşman ise az da olsa yükselişe devam etti.

Etiketler: 8 şubat bizim hikaye reytingleri 8 şubat mehmetçik reytingleri nasl 8 şubat perşembe reyting sonuçları 8 şubat vatanım sensin reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL