9 Kere Leyla Film İncelemesi

9 Kere Leyla Film İncelemesi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bildiğiniz üzere son birkaç gündür televizyonlar yeni bir yerli Netflix filmi olan 9 kere Leyla filminin reklamlarıyla yankılanıyor. İzleyenler olduğu kadar izlemeyenler de bu filmi merak ediyor. 9 Kere Leyla filminin kadrosunda oldukça ünlü oyuncular yer alıyor. Haluk Bilginer, Demet Akbağ ve Elçin Sangu, 9 Kere Leyla filminin başroller arasında yer alıyor. Hal böyle olunca bu ünlü oyuncuların hayranları ve 9 Kere Leyla filmini merak eden kişiler sıklıkla 9 Kere Leyla film incelemesi konusunu sık sık arama motorlarında aratıyorlar. Peki 9 Kere Leyla film incelemesi nasıldır?

9 kere Leyla filmi ünlü bir iş adamı olan Haluk Bilginer’i göstererek başlıyor. Oldukça zengin olan Haluk Bilginer’in eşi ise Demet Akbağ olarak gösteriliyor. Bu ikili filmde uzun yıllardan beri evli olan bir çifti canlandırıyor. Bir gün ilişkilerinin çıkmaza girdiğini düşünerek ilişki terapistine gitmeye karar veriyorlar. İlişki terapisti ise güzeller güzeli Elçin Sangu. Haluk Bilginer, ilişki terapisti sayesinde karısıyla arasının düzeleceğini düşünürken mucizevi bir şekilde bu terapiste aşık oluyor. Karısından kurtulup Elçin Sangu ile birlikte olmayı hayal eden Haluk Bilginer artık tek bir amaç uğruna uğraşmaya karar veriyor. O da karısını öldürmek. Çünkü karısını öldürünce hem mirası ona kalmayacak hem de ilişki terapisti Elçin Sangu ile ilişkisini doyasıya yaşayabilecektir. Tüm öldürme çabalarına rağmen karısı Demet Akbağ bir türlü ölmez. Sonrasında olaylar gelişir…

 

9 Kere Leyla Oyuncular

9 Kere Leyla filminin bu kadar başarılı olmasının sebeplerinden biri de şüphesiz filmin oyuncu kadrosunda bulunan ünlü isimler. Peki 9 Kere Leyla filminin oyuncuları kimdir?

 

1-    Haluk Bilginer

Dünyaca ünlü oyuncu Haluk Bilginer, 9 Kere Leyla filminde evli ve zengin bir adam rolüne bürünmüştür.

 

2-    Demet Akbağ

9 Kere Leyla Film İncelemesi

Türkiye’nin en değerli oyuncuların biri olan Demet Akbağ, 9 Kere Leyla filminin bir diğer başrollerindendir. Demet Akbağ, 9 Kere Leyla filminde ünlü ve zengin bir iş adamı olan Haluk Bilginer’in karısı rolünü canlandırmaktadır.

 

3-    Elçin Sangu

9 Kere Leyla Film İncelemesi

Genç ve yetenekli oyunculardan biri olan Elçin Sangu, 9 Kere Leyla filminin son başrolüdür. Elçin Sangu, 9 Kere Leyla filminde ilişki terapisti rolünü canlandırmaktadır.

Etiketler: 9 kere leyla 9 kere leyla film incelemesi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL