9 Mayıs 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Sen Anlat Karadeniz Zirvede Mi?

9 Mayıs 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları! Sen Anlat Karadeniz Zirvede Mi?

Yazar: Emre Reyting Sonuçları

Reyting sonuçlarının heyecanle beklendiği 9 mayıs Çarşamba akşamı en çok hangi kanal izlendi? Diriliş ve Sen Anlat Karadeniz arasında verilen Reyting mücadelesinde birinciliği kim göğüsledi? İşte soluksuz izlenen  iki dizinin ekrana geldiği 9 mayıs 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları!

Sen Anlat Karadeniz 9 mayıs Çarşamba akşamı 16. Bölümüyle  ekrana geldi. Geçtiğimiz hafta yayınlanan 15. bölümde Yiğit’in velayetini alabilmek için evlenen Nefe ve Tahir’in asıl savaşı şimdi başlamıştır. İlk günden itibaren zindan edilen hayata el ele direnmeye devam ederler. Kendilerine dayatılan hayatı yaşamak yerine istedikleri hayatı yaşamaya çalışan Nefes ve Tahir bir kaç kez düştükleri yerden tekrar kalkmayı,birbirlerinden aldıkları destekle başarmıştır

Vedat’ın kaybedecek hiç bir şeyi kalmamıştır. Bundan sonra tek hedefi Tahir’in canını almaktır. Bunu yapmak için Tahir’in aşkıyla yanıp tutuşan Mercan’ı kurban seçer. Mercan ölecek mi? Nefes kızının yaşadığını öğrenecek mi? Tahir ve Nefesi bu zorlu savaşta neler bekliyor? Tüm bu soruların yanıtını almak için izlediğimiz heyecan dolu 16. Bölümüyle Sen Anlat Karadeniz 9 mayıs 2018 Çarşamba reyting sonuçlarında yine zirvenin sahibi olmayı başardı.

Reyting savaşının hiç bu kadar çekişmeli geçmediği bir dönemde Halime Hatun gibi önemli bir karakteri senaryo gereği öldürerek diziden çıkaran Diriliş Ertuğrul’a eleştiriler devam ediyor. Dizinin son bölümünde bir dünya imparatorluğunun temellerini atacak olan ecdadın dünyaya geldiği bir bayram gününü Halime Hatunu öldürerek yasa çeviren diziye tepkiler gelmeye devam ediyor.

Diriliş Ertuğrul 117. Bölümde, Yeni düşmanlar yeni  karakterler diziye dahil oldu. Saadettin Köpekin ölümünün ardından Yeni düşmanlarla dizinin heyecanı artmaya izleyenlerin ilgisi diri tutulmaya çalışılıyor. Ertuğrul’un en güçlü Ve zorlu düşmanı Noyan gücünü toplayarak geri döner.Ertuğrulu öldürmeye ve Selçuklu’yu bitirmeye and içer. 4 sezon boyunca Reyting kayıgısı yaşamadan yoluna devam eden Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz dizisinden sonra geri plana itildi. 9 mayıs 2018 çarşamba Reyting sonuçlarında Diriliş Ertuğrul gecen hafta olduğu gibi bu hafta da zirveyi kış payı kaçırarak 2 sırda yer aldı.

9 mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları 2 kanal arasında verilen mücadeleden ibaret diyebiliriz. İzleyici ikiye ayrılmış durumda. Ve bu ikim takım arasında dizisine en çok sahip çıkan Sen Anlat Karadeniz izleyenleri oldu.

9 mayıs Çarşamba 2018 Reytingleri

1- Sen Anlat Karadeniz

2-Diriliş Ertuğrul

Etiketler: 9 mayıs çarşamba 2018 reytingleri 9 mayıs çarşamba Reyting Sonuçları 9 mayıs Çarşamba sen anlat Karadeniz Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul 9 mayıs Çarşamba Reyting sonuçları


Yorum yaz