9 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları!

9 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Cuma günlerinin reytingleri en çok merak edilen reytingler arasında bulunuyor. Bugünde özellikle Arka Sokaklar ve İstanbullu Gelin’in rekabeti izleyiciler tarafından en çok merak edilen konuların başında geliyor. Peki 9 Şubat reyting sonuçları açıklandı mı? Arka Sokaklar totaldeki liderliğini devam ettiriyor mu? İstanbullu Gelin AB ve ABC’deki liderliğini bu hafta da korudu mu? Peki ya diğer diziler? Aşk ve Mavi, Şevkat Yerimdar, Payitaht Abdülhamid… Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

9 Şubat 2018 Cuma Reyting Sonuçları!

9 Şubat Cuma günleri reytingleri en çok merak edilen reytingler arasında bulunurken özellikle Arka Sokaklar ve İstanbullu Gelin arasındaki rekabet bu hafta da devam edeceğe benziyor. İstanbullu Gelin AB ve ABC gruplarındaki liderliğini devam ettirebilecek mi? Arka Sokaklar diğer gruplarda ne yapacak?

9 Şubat Cuma reytinglerinden önce geçen haftanın reyting sonuçlarına bakacak olursak; Arka Sokaklar Total grubunda 8.78 reyting ile 1. olurken, Aşk ve Mavi dizisi 8.06 reyting ile 2. oldu. İstanbullu Gelin 6.37 ile 3. olurken, Şevkat Yerimdar 6.07 reyting ile 4. sırada yer aldı. Payitaht Abdülhamid ise 4.7 reyting ile 8. sırada yer aldı. Ab grubunda ise İstanbullu Gelin liderliği açık ara devam ediyor. İstanbullu Gelin, 10.04 reyting ile 1. olurken, Payitaht Abdülhamid 7.38 reyting ile 2. oldu. Arka Sokaklar 4.36 ile 5. olurken, Aşk ve Mavi ise 3.97 reyting ile 6. sırada yer aldı. ABC grubunda ise İstanbullu Gelin, Payitaht Abdülhamid, Aşk ve Mavi dizileri sıralandı.

[mavitext]Hangi Dizi Ne Kadar Reyting Alıyor? Tıklayınız![/mavitext]

9 Şubat reyting sonuçlarında görüldüğü gibi Arka Sokaklar ve İstanbullu Gelin’in liderliği bulunurken, 2. sırada ise Aşk ve Mavi ile Payitaht Abdülhamid’in dizilerinin etkinliği bulunuyor. Arka Sokaklar Total grubunda liderliği kimseye bırakmıyor. İstanbullu Gelin ise AB ve ABC gruplarında lideliği kimseye bırakmıyor. 9 Şubat reyting sonuçları ise henüz açıklanmadı. 9 Şubat reyting sonuçları 10 şubat günü açıklanacaktır. Bu sayfadan takip edebilirsiniz.

[saritext]6 Şubat Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/saritext]

9 Şubat Cuma Reyting Sonuçları

9 Şubat reyting sonuçları açıklandı. Arka Sokaklar 9. 02 reyting ile Total’de 1. olurken, İstanbullu Gelin AB’de 10.51 reyting, ABC’de 8.92 reytingle 1. oldu. Aşk ve Mavi Total’de 2. olurken, AB’de 3.91 ile 7. olurken, ABC’de 5.53 ile 5. oldu.

Etiketler: 9 şubat arka sokaklar reyting sonuçları 9 şubat cuma reyting sonuçları 9 şubat istanbullu gelin reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL