9 Şubat Survivor 2019 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Neler Yaşandı?

9 Şubat Survivor 2019 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Neler Yaşandı?

Yazar: Emre Survivor

Survivor 2019 yeni formatı ile 9 Şubat pazartesi günü seyircisiyle buluşuyor. Survivor’da 9 Şubat 2019 cumartesi günü neler yaşandı. Güne damga vuran bir çok olay yaşandı. Neler oldu, dokunulmazlık oyunu ve bayrak oyunları kim kazandı?

Geçtiğimiz son bölümde kadınlarda ödül oyununu Melisa kazandı. Zorlu bir oyun oynanmış ve kadınlardan Türk takımından Melisa ödülü alan oyuncu olmuştu. Erkekler de kıyasıya bir rekabet yaşandı. Başlarının üstündeki mısırları elleri ile tutmaya çalışan yarışmacılar çok zorlandılar. Nikola Yunanlılardan ilk bırakan isim oldu. Ancak Türk yakımında bırakmalar peş peşe geldi. Sonradan eşitlik sağlamada Yunanlılardan Spiroz kazanmıştı.

Bir diğer Ödül oyununda yemek için yarışmışlardı takımlar. Başlangıçta Yunan takımı oldukça iyi yarıştı. Bizim takım biraz durgun başladı ama 2-2 yapmasını bildik.

9 şubat cumartesi günkü bölümde Türkiye takımında Hikmet ve Kader’in kavgaları güne damga vurdu. Diğer taraftan Hikmet ile Yunan oyuncunun arasında yaşanan gerginlik her iki takım içinde tansiyonu yükseltti. Peki neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım.

Hikmet Kader’in, iki taraflı konuştuğunu, orada burada farklı söylemler içerisine girdiğini ve ortalığı karıştırdığını söyledi. Kader ise Hikmet’in takımda liderlik tasladığını, her şeyi kendisine tabi olacağını düşündüğünü söyledi. Ortalık bu iddialarla çalkalanır. Türkiye takımında iki taraflı bir gerginlik ortamı oluştu. Hem Hikmet hem de Kader birbirlerini suçladılar. Yarışma böyle bir ortamda ilerledi.

Survivor 2019’da dokunulmazlık oyununu gelen bilgilere göre Yunan takımı kazandı ve Türk takımı ilk konseyine çıktı. Son güncel bilgiler geldikçe yazımız güncellenecektir. Erzak oyununu da 5-0 Yunanlılar kazandı. Dokunulmazlık oyununu 10-8 Yunanistan kazandığı kesinleşti. İlk dokunulmazlık oyununun galibi Yunanlılar oldu. Yarın 10 Şubat PAzar günü 2. dokunulmazlık oyunu oynanacak ve konseyi hangi takımın gideceği belli olacak. Ya tek konsey ya iki konsey olacak.

Tıkla>>> Survivor 2019 10 Şubat Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Tek Konsey mi Çift Konsey mi? <<< Tıkla

Etiketler: Survivor 2019 9 Şubat dokunulmazlık kim kazandı Survivor 2019 9 Şubat kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL