Acun Ilıcalı ile Adı Anılan Defne Samayeli’nin Kızı Deren Talu Kim?

Acun Ilıcalı ile Adı Anılan Defne Samayeli’nin Kızı Deren Talu Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

26 Kasım Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın tek celsede boşandı gün olarak tarihe kazandı. Boşanmanın ardından Defne samyeli’nin kızı Deren Talu isyan bayrağını açtı. Deren Talu neden isyan etti? Peki Deren Talu kimdir Deren Talu kaç yaşında Defne samyeli’nin kızı Deren Talu hakkında bilinmeyenler.

Acun Ilıcalı ile adının aynı karede anıldığını öğrenen Deren Talu sosyal medyada şu açıklamayı yaptı. Sosyal medyada Deren talunun yaptığı paylaşım şu şekilde; çok kırgın ve kızgınım Acun Ilıcalı annem ve babamın arkadaşıdır belki iki kez merhaba demişimdir o kadar Londra’ya en son 13 yaşında ailemle gittim iddia edilen türde ilişkiler benim hayal bile edemeyeceğim çirkinlikte böyle bir şey nasıl olabilir hakkımda bu iddiaları üreten nefretle kınıyorum kimdir bu amaçları nedir bilmiyorum ailemle yasal haklarımızı savunmak için adalete başvuruyoruz yazdı

Akabinde Defne samyeli den de bir açıklama geldi burada ise yine dedikodu yine iftira Yine sosyal medyada yorum altına bir ton rezillik ne ilişkisine londrası Ne evi hayatımızda böyle çirkinlikler yok kızım derenin adı karıştırmaya çalıştırdıkları tamamen uydurma bir enerji üreten yazan yaşayan herkes hakkında yasal yollara başvuruyoruz sorumlular Elbette ortaya çıkacak cezalarını çekecekler 22 yaşında tertemiz genç bir insanı kendi karanlık ruhları ile böyle üzüp incitenler mutlaka bedelini öderler.

 

 

Etiketler: defne samyelinin kızı deren talu kim deren talu kaç yaşında deren talu kim deren talu sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL