Acun Ilıcalı Turabi’yi Neden Tehdit Etti? Neden Uyardı?

Acun Ilıcalı Turabi’yi Neden Tehdit Etti? Neden Uyardı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Acun Ilıcalı ve Turabi arasında gerginlik devam ediyor. Son yaşananların üzerine 19 mayıs dokunulmazlık oyunu sırasında Acun Ilıcalı Turabi’yi yine uyardı. Acun Ilıcalı resmen Turabi’yi tehdit etti. Peki Acun Turabi’yi neden tehdit etti?

Geçtiğimiz haftalarda oyun sırasında Turabi ve Anıl arasında yaşanan olaylardan sonra Turabi Acun Medya tarafından 5 oyun cezası almıştı. 5 oyun boyunca hem ödül hem dokunulmazlık oyunlarında performans sergileyemedi. Bunun üzerine hareketlerinde ciddi anlamda düzelme oldu.

Dün akşam oynanan ödül oyunu sırasında Mustafa Kemal’le yine bir tartışma yaşadı. Turabi’nin Mustafa Kemal’e savurduğu tehditkar sözler Acun Ilıcalı’nın dikkatinden kaçmadı. Ve Turabi’yi diskalifiye etmekle tehdit etti. Bunun üzerine Turbai Acun Ilıcalı’nın yanına gitti ve kendisinin de kameraların olmadığı yerde Mustafa Kemal tarafından tehdit edildiğini söyledi. Fakat Acun, Turabi’yi ciddiye almadı.

Turabi defalarca Mustafa Kemal tarafından tehdit edildiğini dile getirse de Acun Ilıcalı bunun çok komik bir iddia olduğunu söyledi. Turabi’ye senin tehditlerine tanık oluyorum fakat Mustafa Kemal’in seni tehdit ettiğine inanmıyorum dedi.

Survivor’da 3. kez yarışan Turabi bu sezon gerçekten diskalifiye tehlikesiyle karşı karşıya. Yaptığı en küçük bir hatada yarışmaya erken veda edebilir. Üstelik son zamanlarda sergilediği davranışlarla izleyicinin gözünde değeri artmışken elenmesi kendisi adına büyük kayıp olur.

Turabi ve Mustafa Kemal arasında yaşanan olaylarda siz kimi haklı buluyorsunuz? Turabi diskalifiye olmayı hak ediyor mu? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: acun ılıcalı turabiyi neden tehdit etti turabi ve mustafa kemal neden kavga etti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL